Prodej domu, 480 m2, České Budějovice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej vily, 480 m2, České Budějovice

Jediná a jedinečná. Vila, která je umístěna v lukrativní prvorepublikové části Českých Budějovic, v ulici Na Nábřeží. Architektonický skvost umístěný na "dobré adrese", ve kterém se vkusně snoubí nejmodernější materiály dnešní doby s architektonickými prvky původní nejhodnotnější vilové zástavby tzv. Havlíčkovi kolonie. Zvenku působí majestátním dojmem, uvnitř je to domov s duší a energií.
A právě teď může být Vaše.
Nabízíme vám výjimečnou příležitost ke koupi nadčasového, elegantního bydlení v rodinné vile o dvou samostatných bytových jednotkách.
Předmětem prodeje je mezonetový byt umístěný ve 3. a 4. NP o dispozici 6+kk s celkovou užitnou plochou 367,05 m2 včetně nádherné střešní terasy (61,5 m2), balkonu (7,8m2) a nadstandardně velké garáže pro dva automobily (55,75 m2). Terasa nabízí úchvatný výhled do okolí, soukromí a místo pro vybudování střešní zahrady.
Druhá bytová jednotka se nachází ve 2. NP vily, má dispozici 4+kk a celkovou užitnou plochu 207,55 m2 včetně terasy (15,6 m2) a další garáže pro dvě auta (37,2 m2).
Garáže jsou umístěné v přízemí domu a na pozemku, za dálkově otevíranou branou, zaparkují pohodlně ještě další 2 auta. Bez problémů však na tuto plochu umístíte i čtyři. Z garáží se do bytů dostanete výtahem, ze kterého vystoupíte přímo do každého z bytů. Můžete samozřejmě zvolit i zdraví prospěšnější variantu a vyjít po krásných schodech z přírodního kamene.
Ostatně v celém domě na vás čeká designové a kvalitní vybavení, nejlepší materiály na trhu, velké množství světla díky opravdu velikým oknům a spousta prostoru. Očekávejte nadstandardy, samozřejmostí je inteligentní řízení domácnosti pomocí nejnovějších technologií.
Celé zpracování ctí jednoduchost a minimalismus, přesto je vyznění útulné a přívětivé. Vzdušnost a pocit volnosti zajištuje propojení s přírodou díky velkým terasám, balkonům a výhledům. V tomto domě se vám bude bydlet pohodlně a jeho okolí vám poskytne každodenní komfort, ať už z hlediska občanské vybavenosti nebo blízkosti přírody.
Vila je v podstatě orientována na všechny světové strany. Její hlavní orientace je však na západ, a tak každodenní scenérie zapadajícího slunce, odlesků hladiny řeky Malše a nasvícených stromů je dechberoucí, a to v jakémkoliv ročním období.
Její umístění do nejlepší lokality Českých Budějovic, těsná blízkost řeky, sousedství v zástavbě původních rodinných domů a vil, ale také přilehlá rekreační zóna, tzv. Malák, jsou dobrou zárukou klidu a blízkosti přírody. A to vše na dosah centra a toho nejlepšího, co Budějovice nabízejí.
Tato unikátní novostavba nemá srovnání nejen v rámci Českých Budějovic, ale ani v rámci celých jižních Čech. Je to stavba, která se může stát rodinným klenotem děděným z generace na generaci. Je prestižní záležitostí pro majitele, který má schopnost ocenit její výjimečnost a zároveň jí dokáže vdechnout život a udělat z ní skvělé místo pro život své rodiny.
Číslo zakázky: 085-NP09317
Město: České Budějovice
Ulice: Na Nábřeží
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 480 m2
Plocha pozemku: 227 m2
Zastavěná plocha: 165 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Skeletová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ano (92.95 m2)
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - plynové, podlahové
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ano (7.8 m2)
Lodžie: Ne
Terasa: 77.1
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petra Puschnerová

Puschnerová Petra


 
Tel. na makléře:
+420 739 332 258

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.