Prodej domu, 156 m2, Český Brod

3 950 000 czk / za nemovitost
včetně provize realitní kanceláře

Prodej rodinného domu, 156 m2, Český Brod

Ve výhradním zastoupení vlastníka si vám dovoluji nabídnout ke koupi prostorný dům v klidné obci Zahrady u Českého Brodu. Dům je momentálně upraven pro vícegenerační bydlení. Přízemí domu nabízí jednotku 1 + kk. V prvním a druhém patře potom najdete jednotku 3 + 1 s přístupem na zahradu. Obě jednotky jsou nyní propojeny, ale lze je jednoduše oddělit. U domu se nachází další úložné prostory. Celková plocha pozemku činí 984 m2. Dům byl do současnosti obýván.

Nemovitost je momentálně vyklizená a připravená pro nové majitele k částečné rekonstrukci a modernizaci podle jejich vlastních představ.

Dům je napojen na elektřinu. Splaškové vody jsou jímány do jímky, která je přímo na pozemku. Voda je zajišťována ze studny na sousedním pozemku. Vodovod, který se nachází přímo v ulici před domem, bude možné využít za 5 let. Ústřední vytápění je řešeno elektrickým kotlem. Ve větší jednotce se nachází také krb.

Obec Zahrady leží asi 2 km od Českého Brodu. Dopravu zajišťuje autobusový spoj. V Českém Brodě najdete přímé vlakové spojení do Prahy (30 minut) a veškerou občanskou vybavenost. Autem se dostanete za 25 minut na Černý Most.

Zahrady se na rozdíl od ostatních lokalit nedaleko Prahy nerozvíjejí divokou zástavbou a ocení je milovníci přírody a individuálních sportů. Zahradami vedou dvě naučné stezky: Naučná stezka Zahrady a Naučná stezka údolím Šembery.

V případě zájmu o prohlídku mě kontaktujte na tel. 774 30 20 12.
Číslo zakázky: 205-NP08709
Město: Český Brod
Ulice: Zahrady
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 156 m2
Plocha pozemku: 984 m2
Zastavěná plocha: 85 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: V bloku
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lucie Černá

Černá Lucie


 
Tel. na makléře:
+420 774 302 012

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.