Prodej domu, 122 m2, Český Brod

4 190 000 czk / za nemovitost
včetně provize realitní kanceláře

Prodej rodinného domu, 122 m2, Český Brod

Ve výhradním zastoupení vlastníka si vám dovoluji nabídnout ke koupi prostorný dům v klidné obci Zahrady u Českého Brodu. Dům je momentálně upraven pro vícegenerační bydlení na dvě jednotky o dispozici 2 +1. Vrchní jednotka má přímí vstup na balkon.

Dům nabízí velké množství úložných prostor. S domem můžete užívat garáž, sklep, půdu a kůlny. Celková plocha pozemku činí 1 228 m2. Dům byl do současnosti obýván a udržován.
Nemovitost je momentálně vyklizená a připravená pro nové majitele k rekonstrukci a modernizaci podle jejich vlastních představ.

Dům je napojen na elektřinu. Splaškové vody jsou jímány do septiku s přepadem. Voda je zajišťována ze studny na pozemku. Vodovod, který se nachází přímo v ulici před domem, bude možné využít za 4 roky. Ústřední vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva.

S domem se prodává také pozemek přes silnici, který je momentálně částečně využíván na parkování. Cena pozemku je zahrnuta v ceně domu.

Obec Zahrady leží asi 2 km od Českého Brodu. Dopravu zajišťuje autobusový spoj. V Českém Brodě najdete přímé vlakové spojení do Prahy (30 minut) a veškerou občanskou vybavenost. Autem se dostanete za 25 minut na Černý Most.

Zahrady se na rozdíl od ostatních lokalit nedaleko Prahy nerozvíjejí divokou zástavbou a ocení je milovníci přírody a individuálních sportů. Zahradami vedou dvě naučné stezky: Naučná stezka Zahrady a Naučná stezka údolím Šembery.

V případě zájmu o prohlídku mě kontaktujte na tel. 774 30 20 12.
Číslo zakázky: 205-NP08992
Město: Český Brod
Ulice: Zahrady
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 122 m2
Plocha pozemku: 1228 m2
Zastavěná plocha: 95 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lucie Černá

Černá Lucie


 
Tel. na makléře:
+420 774 302 012

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.