Prodej domu, 155 m2, Český Krumlov

11 900 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 155 m2, Český Krumlov

nabízíme do prodeje patrový rodinný dům s velkou zahradou a netradičním zahradním altánem s nádherným výhledem na historické centrum Českého Krumlova. Tato lukrativní nemovitost nabízí možnosti pro vícegenerační bydlení nebo provozování penzionu. Parkování pro vícero automobilů je na vlastním pozemku u domu.

Jedná se o nově postavený patrový rodinný dům před dokončením interiérů, který lze využívat i jako penzion..
Dispozice domu je uzpůsobená trvalému bydlení 5+kk se třemi koupelnami, nebo je možné nemovitost využívat ke zřízení penzionu o dispozici 1.NP: 1+kk s technickým zázemím, 2.NP: 2 apartmány s vlastními koupelnami, podkroví: 2 ložnice.
Při vstupu do domu se ocitnete ve vstupní chodbě a zádveří, které vás zavede do obytné části přízemí. V přízemí domu je nainstalováno podlahové topení, které přispívá k příjemnému a rovnoměrnému rozložení tepla. Po schodišti se dostanete do druhého nadzemního podlaží (2.NP), kde se nacházejí dva apartmány, každý s vlastní koupelnou. Centrální schodiště následně vede do podkroví, kde jsou umístěny dvě ložnice s vikýřovými okny, která nabízejí nádherný výhled na historické centrum Českého Krumlova.

Součástí nemovitosti je nově upravená velká zahrada, která nabízí dostatek soukromí a krásný výhled na celé město. Na horní části zahrady se nachází klidová zóna s atypickým altánem, který představuje ideální místo pro odpočinek a relaxaci.

Parkování je možné na vlastním pozemku, kde jsou vyhrazená parkovací stání.

Tato nemovitost se nachází v památkově chráněném území, což představuje zvláštní hodnotu a ochranu pro historické prostředí.

Poloha této nemovitosti je ideální jak pro soukromé bydlení, tak pro komerční využití. Nachází se v těsné blízkosti historického centra, které je v docházkové vzdálenosti pouze 5 minut. Toto umístění nabízí výhodu snadného přístupu k hlavním atrakcím, restauracím, obchodům a dalším zařízením ve městě.

Autobusové nádraží je také v blízkosti, ve vzdálenosti do 10 minut chůze. Tato skvělá dopravní dostupnost umožňuje pohodlné cestování jak pro obyvatele, tak pro návštěvníky.

Horní Brána je tedy žádanou lokalitou v Českém Krumlově, která propojuje historickou atmosféru města s pohodlím moderního života.
Podrobnější informace o této nemovitosti vám poskytne makléř nabídky.
Číslo zakázky: 020-NP07722
Město: Český Krumlov
Ulice: Rožmberská
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 155 m2
Plocha pozemku: 148 m2
Zastavěná plocha: 193 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Ve výstavbě (hrubá stavba)
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Miroslav Hodina

Hodina Miroslav


 
Tel. na makléře:
+420 608 174 488

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.