Prodej domu, 208 m2, Děčín

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 208 m2, Děčín

Ano dům je vícegenerační ,plně podsklepený v klidné lokalitě a nabídkou tří bytových jednotek.
Když to shrneme tak zde je byt , 3+1, 2+1, 1+1,( nebo 4+1,3+1)Dům o dvou nadzemních podlažích Vám nabídne pohodlí, prostor, a dostatek soukromí. Zastavěná plocha domu (397 m2) , terasou, velkou garáží , kde je možné ponechat zvedák na auta , garáž je propojena s velkou dílnou. Dům je podsklepený suchý s pěti místnostmi, v jedné z pískovcových místností je vybudováno posezení s přáteli s vlastním vchodem do zahrady , kde je samostatné WC pro návštěvy. Na tento prostor navazuje domácí čistá dílna. Zahradní pergola s ohništěm, udírnou a vlastní studnou na zalévání.
Pojďme se společně podívat dovnitř: Vstoupíme do domu a ocitneme se u schodiště, po pár schodech nás jako první uvítá prostorná předsíň s dostatkem úložných prostor, samostatná toaleta. Dveře do menší předsíňky kde je opět dostatek úložného prostoru, kuchyně z ní je po levé straně vstup do moderní koupelny řešené v šedém tónu. Projdeme kuchyní a jsme v obývacím pokoji kde jsou umístěna krbová kamna a za nimi se dostaneme do velké ložnice . V bytové jednotce proběhla kompletní rekonstrukce , je udržovaná, k okamžitému nastěhování. Naproti se nachází byt 1+1 v probíhá rekonstrukce. Je ale možné tyto místnosti propojit s již stávajícím bytem a tím získat byt o velikosti 4+1.
Bytová jednotka v prvním patře, je také po rekonstrukci , krbová kamna, která lze napojit do radiátorů. Byt nabízí velkou kuchyň propojenou s obývacím pokojem s krásným výhledem, ložnicí, dětským pokojem , WC, koupelnou větších rozměrů. Celý dům je světlý, prostorný, a dobře udržovaný ,nová střecha, plastová okna, elektrika. Každý byt má své odečtové hodiny.
Velká okrasná zahrada, s možností další stavební parcely a také vlastním vstupem z ulice.

Výborné dopravní spojení do centra Děčína zajištěno MHD s autobusovou zastávkou jen kousek od domu (2 min chůze). Autem jste v centru města Děčín za 5 minut. Zde naleznete veškerou občanskou vybavenost: MŠ, ZŠ, supermarkety, drogérie, poštu, lékárnu, ordinaci praktického lékaře, a další. V okolí domu se nachází potraviny, dětské hřiště, ale i restaurace, a kavárna.
Lokalita je též protkaná zajímavými místy, vhodnými k rodinným, či turistickým výletům: vyhlídka Velký Chlum, rozhledna Děčínský Sněžník, , zámek Děčín, ,Hřensko, Zoo Děčín a mnoho dalších.

Zajímavá nabídka že, proto si neváhejte rezervovat termín prohlídky. tel: 721 379 725
Číslo zakázky: 260-NP00591
Město: Děčín
Ulice: U Školy
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 208 m2
Plocha pozemku: 527 m2
Zastavěná plocha: 397 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: E
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zlatuše Staňková

Staňková Zlatuše


 
Tel. na makléře:
+420 721 379 725

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.