Prodej domu, 220 m2, Dobřív

5 990 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 220 m2, Dobřív

Dovolte mi představit Vám prostorný rodinný dům v obci Dobřív, v okrese Rokycany, který je právě k prodeji. Tato nemovitost je skvělou volbou pro ty, kteří hledají prostorný a plně rekonstruovaný dům v klidné lokalitě.
Dům má dispozici 3+1 a rozkládá se na dvou nadzemních podlažích. Je částečně podsklepený a nabízí spoustu prostoru pro vaše potřeby. Velká rekonstrukce přinesla nové rozvody elektřiny, vody a odpadu, stejně jako nová plastová okna, nově natřenou fasádu a zhotovení vnitřních stěn. Není však položena podlahová krytina, a chybí zde sanita a kuchyňská linka, což zanechává možnost novému majiteli upravit dům dle svých představ. Můžete se rozhodnout dokončit práce sami nebo s pomocí specializované firmy, která na domě právě pracuje. Na tyto práce a materiál odhadujeme cenu 400.000,- Kč.
Nabízí se také možnost čerpat v programu - Oprav dům po babičce až 1.000.000,- Kč.
Dům je vybaven novým a nepoužitým kotlem s podavačem na tuhá paliva. Pro ohřev vody je zde velký bojler. Voda je zavedena z veřejného vodovodu a odpad sveden do veřejné kanalizace. Plyn není zaveden do domu, ale vede v komunikaci. Celková výměra domu včetně půdy a sklepa je více než 200 m2.
Součástí nemovitosti je zahrada o rozloze 470 m2 a vjezd na zahradu je z veřejné komunikace. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost a dobré dopravní spojení. Dům je vzdálen 30 minut od Plzně, 10 minut od Rokycan a Praha je vzdálena přibližně hodinu cesty.
Nabízí se také zajímavá možnost přestavby půdy v druhém nadzemním podlaží. Lze vytvořit dvě samostatné bytové jednotky, jedna s dispozicí 2+1 v prvním patře a druhá s dispozicí 2+kk ve druhém patře. Alternativně je možné provést přestavbu na dvě místnosti, čímž by se změnila dispozice domu na 5+1.
Tento prostorný rodinný dům nabízí mnoho možností a prostoru pro vaši kreativitu a pohodlný život ve venkovském prostředí.
Nemovitost není zatížena žádnými vadami a energetický štítek bude vyhotoven.
Pokud máte zájem o více informací nebo prohlídku, neváhejte se na mě obrátit, ráda Vás zde provedu a zodpovím všechny vaše dotazy.
Číslo zakázky: 003-NP04235
Město: Dobřív
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 220 m2
Plocha pozemku: 470 m2
Zastavěná plocha: 125 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Zdravotnické zařízení, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ano
Lodžie: Ne
Sklep: 42
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petra Palušná

Palušná Petra


 
Tel. na makléře:
+420 773 969 809

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.