Prodej domu, 330 m2, Dolní Kounice

28 700 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 330 m2, Dolní Kounice

Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji rodinný dům 5+1, celková plocha pozemku 3397 m2 z toho zastavěná plocha 147 m2 v Dolních Kounicích na ulici Komenského, nedaleko kaple svatého Antonína.

Dům vás nadchne svým prostorovým uspořádáním, zasazením do okolní přírody a krásnými výhledy na daleké okolí.

Fotografie v prezentaci jsou z již dokončeného domu, který se nachází na sousedním pozemku a je možné si ho osobně prohlédnout. Nabízená nemovitost je ve fázi projektu a čeká na svého majitele, aby mohla být dokončena dle jeho požadavků a vkusu. Pozemek má samostatnou příjezdovou cestu, územní rozhodnutí, studnu, ČOV a elektřinu.

V suterénu domu se nachází parkovací stání pro dvě vozidla o ploše 74 m2, technická místnost, sauna, fitness s barem a schodiště do 1NP, kde naleznete prostorný obývací pokoj s jídelnou, kuchyně, spíž, předsíň a točité schodiště do 2NP, ložnici se samostatnou koupelnou a šatnou, 2 pokoje a druhou koupelnu. Všechny obytné místnosti mají vstup na velkorysou terasu, na kterou je možné navázat a vystavět nekonečný bazén. Ve 2NP najdete pracovnu 35 m2 s navazující krytou terasou o velikosti 6 x 4 m2. Suterén domu i 1 NP mají samostatné vstupy, lze je používat odděleně

Železobetonová konstrukce domu systémem Thermomur. 1 NPa 2NP nosné obvodové stěny z dřevostavby s certifikovaným NW-PUR panely s kamennými a dřevěnými obklady a sádrokarton. Okna a dveře jsou v provedení pro pasivní domy od Vekra okna a.s. typ Evo komfort, barva tmavě šedá-antracit. Garážové vrata zn. Hörmann v nejvyšší kvalitě izolační třídy. Vytápění domu zajišťuje tepelné čerpadlo voda vzduch 12 kW od fy. Termo komfort. Celoplošné podlahové topení v 1NP, garáž a suterén radiátory. Rekuperace s entalpickým výměníkem vám zajistí filtrovaný vzduch bez nečistot a velkou úsporu při vytápění. Oplocení u přední části pozemku, u komunikace, bude provedeno designově – kamenné sloupy a dřevěný plot, po obvodu pozemku bude pletivo. Vydlážděná příjezdová komunikace k domu. Zahradní domek pod terasou. Zelená střecha, bez vegetační vrstvy. Možnost instalace nabíječky na elektro auto v suterénu domu.

Dům je napojen na elektřinu 230 V i 400 V, vlastní studna o hloubce 75m, čističku odpadních vod, nádrž na dešťovou vodu 25 m3, hydrostatické čerpadlo na zalévání zahrady, je možné využít i v domě.

Dokončení nemovitosti do 8 měsíců .

Zaujala Vás tato nabídka? Pro více fotografií, mne kontaktujte, ráda vám poskytnu podrobné informace o této nemovitosti. Těším se na setkání s Vámi.
Číslo zakázky: 077-NP05818
Město: Dolní Kounice
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 330 m2
Plocha pozemku: 3397 m2
Zastavěná plocha: 147 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Ve výstavbě (hrubá stavba)
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dana Pličková

Pličková Dana


 
Tel. na makléře:
+420 603 201 623

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.