Prodej domu, 100 m2, Hlohovice

3 990 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 100 m2, Hlohovice

Toužíte po venkovském sídle s ideální dostupností města? Pak právě pro Vás je tato nabídka - zrekonstruovaný dům v obci Hlohovičky - okres Rokycansko. Nemovitost na vlastním, rovinatém oploceném pozemku o výměře 1033m². Vstup do nemovitosti je zajištěn z hlavní ulice a to vjezdem s vrátky, před vstupem vestavěná parkovací stání viz foto. Zahrada je osázena letitými ovocnými stromy a dřevinami. Střešní krytina je eternitová šablona. Z inženýrských sítí je do domu zavedena elektřina, voda je vlastní - studna, splaškové vody jsou napojeny do septiku. Topný systém zajišťuje kotel Atmos (instalovaný v ro.2012) s centrálním vytápěním na dřevo/uhlí viz foto. Rekonstrukce proběhly v r. 2012: voda, topení, plastová okna ajn.

Hlavní obytná plocha je situována do přízemí a dispozičně je uspořádána jako bytová jednotka 3+kk se samostatnou koupelnou a WC o celkové obytné ploše cca 89m². Dům má pochozí půdu nad celým půdorysem domu, podlaha v půdě je odizolována foukanou izolací o tloušťce 25cm.

Předností se jeví jako výborná dostupnost všech okolních spojení a všech služeb: Radnice 8km, Rokycany 21km a Plzeň 31 km, dálniční napojení v Mýtě - D5 - Praha/Plzeň 18km. Pro více informací doporučuji prohlídku.

Rádi Vám pomůžeme s profinancováním - s vyřízením hypotečního úvěru s nejlepšími aktuálními úrokovými sazbami na trhu, rád bezplatně pomohu s naším Hypotečním makléřem.
Číslo zakázky: 003-NP04190
Město: Hlohovice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 1033 m2
Zastavěná plocha: 115 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: V bloku
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Hudeček

Hudeček Pavel


 
Tel. na makléře:
+420 777 802 729

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.