Prodej domu, 340 m2, Horní Habartice

2 500 000 czk / za nemovitost
včetně provize, právního servisu a poradenství ohledně financování koupě

Prodej rodinného domu, 340 m2, Horní Habartice

Žádné dojíždění do práce. Bydlete a podnikejte v jednom domě. V Horních Habarticích v okrese Děčín nabízíme na prodej dům, který spojuje bydlení a podnikání. Jde o velmi klidnou lokalitu a příjemné místo na bydlení. K dispozici je projekt na rekonstrukci domu, k němuž bylo vydáno stavební povolení.

Koupi je možné uskutečnit i výměnou za byt. Případný doplatek by se realizoval na základě tržního ocenění obou nemovitostí a transakce by se řešila jako prodej - koupě.

Jde o objekt bývalé truhlárny, který byl v roce 1997 (dokončeno 2002) rozšířen o další část. Některé práce podle projektu na rekonstrukci již byly zahájeny. Jde především o výstavbu zděných příček, vybudováno bylo schodiště do obytného podkroví.

Projekt počítá s vybudováním bytové jednotky o dispozici 3+kk s celkovou plochou 169 m2, v přízemí s obývacím pokojem a kuchyňským koutem o luxusní výměře 54 m2, technickou místností (6 m2), spíží (2,2 m2) a koupelnou 8,5 m2), v patře budou dvě ložnice (28 a 16 m2) a další koupelna (10,8 m2). Poměr bydlení a komerční části je 49 a 51%. Rekonstrukce se provádí podle projektu. Aktuálně se buduje koupelna, vyměněna byla jímka na odpadní vody, provedeny terénní úpravy, staví se pergola.

Celková plocha prostor pro podnikání činí 171 m2. V přízemí 81 m2, v podkroví skladové prostory 90 m2. Provozován zde může být například pneuservis či drobná mechanická výroba.

Dům je napojen na vodovodní řad obce a elektřinu, odpadní vody jsou vedeny do těsné jímky, ta byla podle projektu instalována v roce 2023. Střešní krytina z poloviny plechová, v novější části betonové tašky. Vytápění bude teplovodní podlahové, zdrojem vytápění tepelné čerpadlo voda-vzduch. Projektová dokumentace pro vážné zájemce k dispozici.

Celková výměra pozemků je 785 m2, domem je zastavěna plocha o výměře 199 m2. Na základě pachtovní smlouvy je od města v pronájmu menší pozemek přiléhající k zahradě.

Fotografie v inzerci dokumentují aktuální stav, budoucí stav a podoba domu jsou zřejmé z připojených půdorysů a pohledů.

V případě potřeby nabízíme i bezplatné poradenství ohledně financování koupě.

Máte-li zájem o více informací či prohlídku, kontaktujte makléře nabídky.
Číslo zakázky: 024-NP05845
Město: Horní Habartice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 340 m2
Plocha pozemku: 785 m2
Zastavěná plocha: 199 m2
Plocha zahrady: 586 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Jímka
Občanská vybavenost: Školka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Kostovič

Kostovič Petr


 
Tel. na makléře:
+420 725 858 356

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.