Prodej domu, 100 m2, Hostovlice

1 970 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 100 m2, Hostovlice

Nabízíme atraktivní rekreační objekt kovárny v obci Hostovlice na Kutnohorsku. Nemovitost na pozemku 322 m2 je ideální jako chalupa s možností využít zachovalý prostor kovárny jako malou uměleckou kovárnu, hrnčířskou,keramickou či truhlářskou dílnu nebo svébytný výstavní prostor - kovárna má zachovaný samostatný vchod z návsi, takže lze oddělit obytnou část od této potenciálně řemeslně-komerční části.
Stavební objekt je dispozičně členěn na provozně oddělenou kovárnu s klenutými stropy a obývanou část se zádveřím, obytnou kuchyní, chodbou s jídelním koutem a ložnicí. S obytnou částí sousedí garáž, ze které je přístupný další pokojík.
Nezastavěnou část pozemku tvoří kamenem dlážděný dvůr a menší zahrádka. Dvůr je obezděn, přístup na pozemek kovanou bránou. Na dvoře lze neproblematicky parkovat.
Nemovitost je napojena na elektřinu, na dvoře se nachází nová přípojka obecního vodovodu i tlakové kanalizace - obojí je třeba propojit v rámci předpokládané budoucí rekonstrukce s domem. Chalupa má vlastní studnu, u které aktuálně nefunguje vodárna.
Hostovlice jsou živou obcí na cyklistické stezce pod Železnými horami s vyhledávanými turistickými cíli jako zámek Žleby (8 km), Ronov nad Doubravou (8km), zřícenina hradu Lichnice (13 km) nebo Sečská přehrada (17 km) s vyhlášeným welness hotelem Jezerka. V tomto kraji si na své přijdou milovníci památek, přírody, turistiky, cyklistiky, je to ráj rybářů i houbařů.
Stará kovárna v Hostovlicích je připravena stát se místem tvorby i odpočinku stejně tak jako základnou pro objevování krás tohoto kraje.
V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře nabídky.
Číslo zakázky: 059-NP07060
Město: Hostovlice
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 322 m2
Zastavěná plocha: 147 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano
Topení: Lokální - tuhá paliva, Lokální - elektrické
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslav Slavotínek

Slavotínek Jaroslav


 
Tel. na makléře:
+420 603 392 335

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.