Prodej domu, 196 m2, Hrušovany nad Jevišovkou

3 500 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 196 m2, Hrušovany nad Jevišovkou

Cena k jednání!!!

Vítejte v Hrušovanech nad Jevišovkou, městu s asi 3 300 obyvateli necelých 20 km od rakouských hranic. Hned při vjezdu do města od Litobratřic vám představím původní rodinný dům k rekonstrukci ze čtyřicátých let, který je v dispozici 4+1, celková podlahová plocha je dnes 196 m2.

Dům je přístupný z boční ulice, po vstupu do domu do cca 16 m2 velké chodby – verandy, vstoupíte prvními dveřmi do kuchyně s možným jídelním koutem, za ní je rozsáhlá spíž s velkým rámem na police. Vzdálenějšími dveřmi se z této spojovací chodby můžete dostat do jednoho ze tří obytných pokojů nebo středními dveřmi po schodišti nahoru do půdních prostor.

Kuchyně je orientovaná na jih, u jídelního koutu budete mít vždy příjemně. Z kuchyně se dá vstoupit do koupelny s vanou, velké cca 6,5 m2, koupelna přímo vybízí k jinému řešení, případně změně vstupu z některého z vedlejších pokojů.

Do hlavní ulice a na západ jsou orientovány dva průchozí pokoje, první o velikosti 23,5 m2, za ním další o velikosti 25 m2. Třetí pokoj, dříve sloužil jako dětský, je opět průchozí, s výhledem do dvora a velikosti 19 m2.

Do druhého nadzemního podlaží a samostatného pokoje o velikosti 18,5 m2 s výhledem do ulice se dostanete po schodišti v zadní části domu, dispozičně lze přístup na horní podlaží vyřešit i jinak, zvláště pak, pokud by došlo k dostavění půdních prostor.

Topení bylo v domě před asi 10 lety vyměněno, články radiátorů a vedení bylo provedeno nové, vše je napojené na původní kotel na pevná paliva. Kotel je dobře přístupný ve sklepě, část sklepa a hospodářské místnosti hned v sousedství plnily také účel skladu uhlí a dřeva. Náklady na topení se pohybovaly okolo 20.000,- Kč ročně, plyn je přiveden na zeď domu.

K domu je přistavěna průchozí garáž o velikosti cca 20 m2, v garáži je možné parkovat nejen vozidlo, ale i ve výklencích zbudované skříně na nářadí vytvoří skvělé kutilské pracovní podmínky nebo prostor pro uskladnění důležitých domácích a zahradních pomocníků. Možná oceníte i domácí udírnu a prostory, kde se dříve dělaly zabíjačky, všechny tyto místnosti jsou v teple pod střechou.

Samostatnou kapitolou je bývalé hospodářské stavení, ze kterého můžete vykouzlit příjemné posezení, zázemí pro práce na zahradě nebo při úpravě verandy vyřešíte tento prostor jako další pevnou součást domu.

Dalším bonusem této nemovitosti je zahrada o velikosti 363 m2, která umožňuje postavit další dům nebo bytovou jednotku, na ní je také vlastní studna užitkové vody.

Závěrem lze říci, že dům je určen k rekonstrukci, ale je zdravý, není zde zásadní vlhkost ani plísně.

K domu nebyl dodán štítek energetické náročnosti, který bude zpracován, zatím se tedy udává hodnota G, i když stav nemovitosti této hodnotě možná neodpovídá.

Majitelé mají možnost rozhodnout se pro kupujícího na základě svých kritérií a to v případě nejlepší nabídky.
Číslo zakázky: 268-NP01143
Město: Hrušovany nad Jevišovkou
Ulice: Litobratřická
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 196 m2
Plocha pozemku: 343 m2
Zastavěná plocha: 315 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Rohový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Kratochvíl

Kratochvíl Petr


 
Tel. na makléře:
+420 602 767 818

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.