Prodej domu, 265 m2, Jáchymov

4 600 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 265 m2, Jáchymov

Výrazná sleva nemovitosti. Zdravím všechny milovníky Krušných hor. Oslovuji touto nabídkou na prodej rodinného domu v Jáchymově Vás, kteří toužíte po změně. I město Jáchymov prošlo a stále prochází změnami. Vzniklo za stříbrné horečky v r. 1516, rostlo a bohatlo. Je smutným faktem, že se znovu hornický a důlní život probudil k životu v 50 letech. Ale tentokrát to bylo s přispěním vězňů z jáchymovských lágrů a postupně se proměňoval k vyloučené lokalitě.
Nyní Jáchymov prožívá novou renesanci. Ožívá s přispěním místních patriotů, nadšenců a milovníků hor. Ožívá lázeňství i cestovní ruch. Hlad po nemovitosti v této krajině stále nemá konce. A já se opravdu nedivím. Tolik vyžití nelze jen tak koncentrovat. Lázně, bazén, turistika, cyklistika, nástupní stanice pro sjezdové lyžování doplněno už pár let o singltreky a bikeparky. Pohodlný příjezd a zázemí města. To vše láká i k trvalému bydlení spoustu klientů. A k tomu všemu čistý horský vzduch. Tady zapomenete na astma a alergie.
A pokud k tomu přispěje i naše nabídka, budeme rádi. Náš rodinný dům v Mincovní ulici je určen k okamžitému užívání. Prošel kompletní rekonstrukcí, která byla zkolaudovaná v r. 2011 a umožní i značné rozšíření o udržovanou stodolu za domem. Dům je vytápěn automatickým kotlem na tuhá paliva, ale má i plynovou přípojku. V každém patře jsou krbová kamna umožňující zlepšit si rychle teplotní komfort. Rozvod tepla v domě je centrální v mědi do plechových radiátorů s novými termohlavicemi. Elektřina je rozvedena také v mědi. Voda je odebíraná z řádu a odpad sveden do obecní kanalizace. Plášť budovy zateplen minerální vatou a palubkami. Snad jediná původní místnost je sklep s kamennou klenbou ve výšce 175 cm. Dům samozřejmě prošel protiradonovou úpravou s kolaudací r. 2010.
Dům umožní užívání i více generační, kdy 1.NP (67,35 m2) má samostatnou kuchyni, koupelnu a WC, a jeden větší pokoj. Ve 2. NP (77,84 m2) pak najdete obývák s kuchyní a pracovnou a velkým pokojem. Samozřejmě i WC a koupelnu. Samostatná kapitola je stodola, která je s domem propojena a umožní další realizaci.
Nechali jsme zhotovit i stavebně technický posudek od nezávislého Ing. Jednáme poctivě, nic neschováváme, proto vykládáme karty na stůl. Prostě poctivá stavba v dobrém stavu.
Na pozemku je místo pro parkování dvou vozů a připomínám i krásnou, udržovanou zahradu za domem, na které najdete i altán a místo pro grilování. Tento pozemek 285/1 je v pronájmu od pozemkového fondu za 100Kč/rok a má velikost 733m2 . Veškeré doplňující informace Vám rád poskytnu, popřípadě se domluvíme na osobní prohlídce po rezervaci termínu

Přehled dispozice pro lepší orientaci:
1.NP-vstup, chodba, schodiště, koupelna, kuchyň, obývací pokoj, samostatné WC (67,35 m2)
2.NP-chodba, kuchyň s jídelním koutem, obývací místnost, ložnice, koupelna, WC (77,84 m2)
1.PP- částečně podsklepeno - neuveden rozměr
Stodola propojená s domem-orientační užitná plocha 120 m2
Číslo zakázky: 270-NP00191
Město: Jáchymov
Ulice: Mincovní
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 265 m2
Plocha pozemku: 945 m2
Zastavěná plocha: 212 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: E
Garáž: Ano
Topení: Ústřední - tuhá paliva
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Viktor Klein

Klein Viktor


 
Tel. na makléře:
+420 775 556 690

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.