Prodej domu, 320 m2, Kožlany

4 750 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 320 m2, Kožlany

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům po částečné rekonstrukci o dispozici 6+2/G v obci Kožlany, okres Plzeň-sever. Prostorný a dispozičně velmi dobře řešený dům je možno využít též pro dvougenerační bydlení.

Dispozice domu:
1.NP - 163m2, 3+1 - předsíň s toaletou, 3 pokoje a kuchyň spojená s obývacím pokojem, koupelna, technické zázemí, veranda. Přízemí domu je v původním stavu a vybízí tak k rekonstrukci dle vašich potřeb na míru. Vyjma jednoho okna zde byla instalována okna plastová, elektřina je v mědi.

2.NP -157 m2, 3+1 -předsíň, hala, tři pokoje, samostatná kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a toaleta. V minulých letech bylo rekonstruováno celé podlaží. Nové rozvody vody, odpadů a elektřiny v mědi, designová kuchyňská linka na míru, nová moderně pojatá koupelna v příjemném šedivém tónu.

Sklepy - dům disponuje více sklepními prostory, které jsou v úrovni zahradního terénu a jsou orientované na severní stranu domu.
Na zahradě se dále nachází prostorná kolna, zde je umístěná TUV jednotka na teplou vodu.

Nízkonákladový způsob vytápění prostřednictvím 3 roky starého tepelného čerpadla nordline 19,5kw s TUV jednotkou na teplou vodu je nezanedbatelnou devizou této nemovitosti.

Celkové nízké náklady na provoz domu tvoří již zmíněný způsob vytápění a dále nízká cena za vodné a stočné. Ty budou v dalších sezónách ještě poníženy díky instalaci TUV jednotky na teplou vodu. Doposud tyto náklady tvořily částku ve výši 3.500,-Kč/měsíc pro dvě osoby.

Topná tělesa původní litinová, ohřev vody 120 l bojlerem, který po zavedený TUV jednotky již nebude třeba. Podlahy betonové + dlažba, lino a koberec, v přízemí původní dřevěná podlaha.
Střecha původní z r. 1986, krovy a vazníky v zachovalém stavu.
Dům je orientován na jih a na sever, plastová okna jsou osazena designovými žaluziemi.

Na zahradě se nachází vzrostlé okrasné keře a stromy, starý skleník, dřevník, dále kopaná studna s užitkovou vodou a důmyslný systém svodu dešťové vody do jímky s přepadem do kanalizace.

Voda a kanalizace obecní, plyn je v obci zaveden, možnost napojení.

Výhled z patra domu a ze zahrady nabízí ojedinělý pohled na dům, ve kterém se narodil prezident Dr.Edvard Beneš.

Nádhernou přírodní krajinou obklopené Kožlany disponují kompletní občanskou vybaveností. V blízkosti domu se nachází mateřská školka a škola. Vožehův rybník skýtá možnosti rekreačního a sportovního vyžití (rekreační zařízení, fotbalové hřiště, tenisové kurty). Významnější pracovní příležitosti poskytuje firma Amagasaki Pipe umístěná na okraji města. Bus na Rakovník a Prahu. V téměř přilehlých Kralovicích se nachází střední škola, odborné učiliště a další úřady. Plzeň 40 km, Rakovník 25 km, Praha 70 km.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů či zájmu o prohlídku nemovitostí kontaktujte prosím makléřku nabídky.
Číslo zakázky: 023-NP07383
Město: Kožlany
Ulice: Dr. E. Beneše
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 320 m2
Plocha pozemku: 636 m2
Zastavěná plocha: 189 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: F
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martina Průchová

Průchová Martina


 
Tel. na makléře:
+420 777 052 336

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.