Prodej domu, 282 m2, Králův Dvůr

12 990 000 czk / za nemovitost
Kompletní realitní, právní a hypotéční servis je zahrnut v uvedené ceně.

Prodej rodinného domu, 282 m2, Králův Dvůr

V exkluzivním zastoupení vlastníka nabízíme prostorný 3podlažní rodinný dům 6+1 o celkové užitné ploše 282 m2 na pozemku 665 m2 v části obce Králův Dvůr - Křižatky, jen 3 km od historického centra města Berouna. Dům je ideální pro komfortní bydlení vícečlenné rodiny, jako dvougenerační, nebo i bydlení spojené s podnikáním z domova. Součástí stavby je plnohodnotné podzemní podlaží a také manipulační a parkovací plocha pro až 4 osobní či dodávkové automobily doplněná 4 m širokou elektricky poháněnou vjezdovou bránou. Skvělá rezidenční lokalita spojuje výhody klidného bydlení uprostřed zajímavé krajiny s dobrou dopravní dostupností Prahy a kompletní občanskou vybaveností v blízkém okolí.

Navrhněte a rezervujte si termín prohlídky této nemovitosti ideálně již ve vaší poptávce na tento inzerát, nebo telefonicky u uvedeného makléře. (Spolupráce s ostatními kolegy makléři na trhu za obvyklých podmínek vítána. Zveme vás na prohlídku domu i s vašimi kupujícími klienty.)

Dům byl postaven podle individuálního projektu, a zkolaudován v roce 2018. Velkoryse dimenzovaná stavba ze železobetonu a cihelných bloků Heluz je velmi masívní, kompletně odizolovaná a zateplená. Sedlová střecha domu je opatřena keramickou střešní krytinou Tondach, a vytváří dostatečně velký úložný prostor v podkroví. Dům je vytápěn systémem ústředního etážového a horkovodního podlahového topení. Zdrojem pro vytápění je kondenzační plynový kotel v kombinaci s bojlerem pro ohřev vody na mytí a vstupním systémem filtrace pro co nejvyšší kvalitu vody.

Hlavní podlaží domu je přístupné od západu z parkovací plochy, a na protější východní straně nabízí přímý vstup na přilehlou zastřešenou terasu a do zahrady. Kromě krytého zádveří, praktické vstupní předsíně a široké centrální chodby zahrnuje přízemí také velkoryse řešený obývací pokoj s jídelním koutem (30 m2) a opravdu velkou plně vybavenou kuchyní (12 m2), dále klidnou rohovou pracovnu (13 m2), moderní koupelnu s toaletou (8 m2 a 2 m2) a také hlavní schodiště.

Horní podlaží se skládá z centrální haly o velikosti 7 m2, navazující na schodiště, ze které jsou samostatně přístupné 4 velké ložnice (15 až 19 m2) a hlavní koupelna domu (8 m2). Z haly je po výsuvném schodišti dostupný také úložný prostor v podkroví.

Rozsáhlé podzemní podlaží domu je řešeno jako obytné, s výškou stropů 255 cm. Prostory jsou kompletně vytápěné, vybavené vzduchotechnikou, osvětlením, rozvody studené i teplé vody a elektřiny. Kromě hlavní místnosti s plochou přes 65 m2 disponuje suterén také dílnou (13 m2), technickou místností (14 m2), a úložným prostorem pod hlavním schodištěm.

Nemovitost nabízí udržovanou pobytovou zahradu s dětským hřištěm, travním kobercem a automatickou závlahou, zajímavé výhledy na okolní skalnaté hřebeny, pěší dostupnost lesa i Koněpruských jeskyní, a mnoho dalších důvodů, proč s celou rodinou co nejčastěji vyrazit ven.

Na prohlídky zveme i kolegy realitní makléře s jejich klienty. Spolupráce je samozřejmostí.
Číslo zakázky: 205-NP08565
Město: Králův Dvůr
Ulice: Na Vinohradech
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 282 m2
Plocha pozemku: 665 m2
Zastavěná plocha: 112 m2
Plocha zahrady: 553 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - plynové, podlahové
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody, Studna
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 24
Sklep: 100
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Kučera

Kučera Ondřej


 
Tel. na makléře:
+420 774 076 077

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.