Prodej domu, 55 m2, Krásný Dvůr

2 250 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 55 m2, Krásný Dvůr

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout rodinný dům, o aktuální dispozici 2+1, nacházející se v obci Krásný Dvůr.
Přízemí domu prošlo částečnou rekonstrukcí v loňském roce 2023, např. nová kuch. linka nebo podlahy. Je zde k dispozici zádveří, koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyně s jídelní částí, obývací pokoj a ložnice.

Ze zadní části domu je výstup přímo z obývacího pokoje do venkovní, „klidové zóny“. Je zde výhled do zeleně, soukromí a možnost vybudování např. terasy, menší zahrádky apod.
Dům je vytápěn pomocí litinových, krbových kamen v obývacím pokoji a romantickým, otevřeným krbem v ložnici. V koupelně je elektrický přímotop. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Kanalizace a vodovodní přípojka jsou obecní.

V současné době je dům využíván pouze k rekreačním účelům na letní, víkendové pobyty. V této podobě je připraven k nastěhování. Dům je kamenný a v horkých dnech poskytuje příjemné klima.
Pokud se ale rozhodnete pro rekonstrukci, získáte rodinný dům s velkým potenciálem. Možnost vybudování dalších, obytných místností, nabízí dvě patra prostorné půdy. Tímto krokem lze výrazně zvětšit dispozice domu.

Krásný Dvůr je klidná, bezpečná vesnička, která spadá do okresu Louny. Ve vzdálenosti 15 km jsou města Kadaň a Žatec. Co se týče občanské vybavenosti, v samotné obci je pošta, obecní úřad, obchod potravin, pravidelný autobusový spoj, MŠ, ZŠ, hostinec. Vše se nachází přímo v obci.

Krásný Dvůr je známým, zejména hojně navštěvovaným barokním zámkem a unikátním, největším a nejstarším anglickým parkem v Čechách, jehož rozloha je bezmála 100 ha. V parku se nachází vzácné, staleté stromy, různé romantické stavby, upravené cesty a rybníky. Ideální místo vhodné k relaxaci a procházkám. Park i zámek učaroval i filmařům. Natáčela se zde řada filmů, např. Jak básníkům chutná život, Konec starých časů nebo pohádka O víle Arnoštce.

Dům je svou dispozicí, potenciálem a lokalitou ideální pro vlastní, rodinné bydlení. Pro termín domluvení prohlídky domu mne neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 032-NP08663
Město: Krásný Dvůr
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 55 m2
Plocha pozemku: 250 m2
Zastavěná plocha: 75 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva, Lokální - elektrické
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

František Žikeš

Žikeš František


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 602

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.