Prodej domu, 318 m2, Křižovatka

6 190 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 318 m2, Křižovatka

Ve výhradním zastoupení si Vám dovoluji nabídnout tento kouzelný statek v Nové Vsi u Křižovatky. Hlavní dům o dispozici 10+kk Vám poskytne dostatek prostoru i pro početnější rodinu. Dům disponuje sedmi ložnicemi z toho pěti v patře, a jednou velkou místností, kde najdeme obývací pokoj s kuchyní. Zastavěná plocha domu je 210 m2 o dvou podlažích a stejně velkém podkroví. V domě již proběhla rekonstrukce koupelny. Vskutku všechny místnosti jsou velmi prostorné a u hlavní ložnice se můžeme bavit až o 40 m2. K domu náleží pozemky o více než 12 000 m2. Hospodářské stavení je stavěno do tvaru U, jedno z křídel se aktuálně využívá jako garáž na traktor + další garáže a obří skladovací prostor. V druhém podlaží najdeme půdu o rozloze přes 200 m2. Celé nádvoří je oplocené, uprostřed se nachází menší altán. Nádvoří vévodí původní krásně zachovalá statkářská vrata. V zadní části domu je rozlehlá zahrada o 6833 m2 s vlastním rybníkem a před domem další krásný pozemek o 2682 m2. Ke statku vede soukromá asfaltová cesta.

Místo klidu a polosamota nabízí mnoho možností podnikatelských záměrů, ať už přebudování na pension s restaurací či vlastní truhlárnu nebo cokoliv jiného, na vše si zde každý z rodiny najde své místo. Nedaleké Františkovy Lázně disponují velikou návštěvností turistů, kteří by si určitě rádi zajeli na dobré jídlo na venkov. Případné přebudování pár pokojů na menší pension se zde vyloženě nabízí.

Tohle místo Vás zkrátka nadchne. Fascinující okolí jen vybízí k dlouhým procházkám, zatímco stavení můžete zmodernizovat, ale zároveň mu ponechat původního ducha. Ať už tedy toto místo využijete čistě pro sebe, nebo se rozhodnete proměnit ho v oblíbený rezort, tak si můžete být jistí, že spolu zde budete opravdu šťastní. Tohle můžete zažít pouze na venkově.

Dům je vytápěn zplynovacím kotlem, rozvody jsou po celém přízemí a v patře zavedeny do dvou ložnic. Ostatní ložnice mají svůj průduch do komína s možností zapojení kamen.

Doporučuji prohlídku, zaručuji Vám, že odejdete s úsměvem na tváři jako já ?.

Pro více informací si neváhejte zavolat.

Nová Ves je ve vzdálenosti cca 10 km od Františkových Lázní a 12 km od historické části města Chebu.
Číslo zakázky: 251-NP00655
Město: Křižovatka
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 318 m2
Plocha pozemku: 12329 m2
Zastavěná plocha: 210 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Vladimír Veselý

Veselý Vladimír


 
Tel. na makléře:
+420 774 903 933

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.