Prodej domu, 224 m2, Lahošť

15 900 000 czk / za nemovitost
Cena k jednání

Prodej vily, 224 m2, Lahošť

Zrekonstruovaná vila, rodinný dům na prodej se nachází pouhých 10 minut jízdy z centra Teplic, v klidné obci Lahošť.
Samostatně stojící dům na pozemku o rozloze 1303 m2 poskytuje dostatek soukromí a je vhodný zejména pro vícegenerační bydlení. Vzhledem ke dvěma funkčně rozděleným, plnohodnotným bytovým jednotkám je možné také kombinovat vlastní bydlení spolu s investicí do pronájmu.

V přízemí se nachází prostorný byt o dispozici 2+1 na 66 m2. Je zde kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, ložnice se šatnou. V koupelně s toaletou je umístěn masážní sprchový kout. Je zde také prostor pro pračku. K dispozici je zde krbových kotel na dřevo a uhelné brikety, v designu kamen, který může hlavně na začátku a konci sezóny zpříjemnit tepelný komfort v celém domě. Z této jednotky je přímý vstup na zahradu a to v úrovni terénu. S druhou bytovou jednotkou, která se nachází v 1. a 2. patře, je propojen vnitřním schodištěm. Toto schodiště je oddělené dveřmi, je tedy možné jednotky propojit či naopak rozdělit na základě preferencí.

Druhá bytová jednotka má dispozici 4+1, s možností dalšího rozšíření v půdním prostoru. Momentálně jsou v horním patře dvě ložnice, z nichž jedna slouží jako dětský pokoj. V nižším patře je pak pracovna, obývací pokoj, prostor kuchyně a koupelna s volně stojící vanou. Najdete zde oddělený prostor pro pračku a sušičku a také technické zázemí pro tepelné čerpadlo, elektrický kotel.

Dům prošel v posledních dvou letech velmi zdařilou rekonstrukcí. Vznikl moderní interiér respektující odkaz minulosti. Nedávná rekonstrukce se týkala nejen interiérových prvků jako podlah, dveří, koupelen, ale také elektroinstalací, vodoinstalací a současně s tím i obnova zdí a stropů a to novými štuky či podhledy.
K vytápění bylo pořízeno tepelné čerpadlo, elektrický kotel a krbový kotel, jejichž funkce jsou vzájemně propojené. Komín je vyvložkovaný. Dřívější rekonstrukcí prošla také střecha spolu se zateplením a rozvody tepelné soustavy včetně radiátorů. Okna byla vyměněna za plastová a jsou opatřena žaluziemi. Navíc je myšleno i na internetové připojení v celém objektu.
Dům je připojen na veřejnou vodovodní síť a kanalizaci.

Zahrada poskytuje dostatek prostoru pro různé aktivity. Je zde též menší zděná stavba, která slouží jako garáž a prostory k ukládání. Pro vjezd na pozemek byla nově pořízena elektrická brána.

Pokud Vás tato nadstandardní nemovitost zaujala, ráda se s Vámi potkám na prohlídce. Cena je k jednání.
Číslo zakázky: 032-NP08046
Město: Lahošť
Ulice: Švermova
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 224 m2
Plocha pozemku: 1303 m2
Zastavěná plocha: 125 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Lokální - tuhá paliva, Lokální - elektrické, Jiné
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zuzana Šílená

Šílená Zuzana


 
Tel. na makléře:
+420 730 540 025

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.