Prodej domu, 320 m2, Liběšice

4 999 000 czk / za nemovitost
včetně právních a finančních služeb

Prodej rodinného domu, 320 m2, Liběšice

Na úpatí vrchu Sedla leží malá obec Soběnice, která je na půli cesty mezi Litoměřicemi a Úštěkem. A v této obci vám chci představit rodinný dům, který lze využít, jak k trvalému bydlení, tak k rekreačním účelům. odkaz na videoprohlídku: https://youtu.be/Yb2o6upqSs4

Nemovitost, kterou nabízíme k prodeji, je citlivě zrekonstruovaný slunný dům, který nabízí svým novým majitelům bydlení v klidné části obce. Dům je patrový. V přízemí domu jsou technické místnosti včetně kotelny. V kotelně se nachází kombinovaný kotel na tuhá paliva s podavačem, který vytápí celou nemovitost. Do patra se dostanete po schodišti z prostorné vstupní chodby. V patře se nachází 4 pokoje a kuchyně. Dále je zde spojovací chodba, kterou lze využít jako zimní zahradu. Z chodby kromě kuchyně a dvou pokojů se dostanete do koupelny s vanou a přilehlé spižírny. Kuchyně tvoří centrální místnost domu a je spojnicí pro dalších dva pokoje. Dům o zastavěné ploše 170 m2 nechává svým majitelům prostor si jej upravit dle svých představ, nebo se rovnou nastěhovat a bydlet. V případě potřeby je možné rozšířit obytné místnosti o podkrovní pokoje či upravit přízemí.
Dům je napojen na vodovodní řád z místní studny, odpad je řešen septikem. Rozvody vody po domě jsou v plastu. Elektrické rozvody jsou po částečné rekonstrukci, napětí je 220/380V a výhodou je i noční proud. V domě jsou nová okna - dřevěná špaletová. Podlaha v části domu je řešena zrestaurovanými původními dřevěnými prkny. Ve dvou místnostech a v chodbě je podlaha betonová. Vstupní chodba v přízemí a koupelna je řešena keramickou dlažbou. Střecha je sedlová s původní krytinou v celkem dobrém stavu a zajištěna paropropustnou folií.
K domu náleží zahrada o celkové ploše pozemku 1002 m2. Udržovaná zahrada s ovocnými stromy nabízí možnost pěstování ovoce a zeleniny, ale je i útočištěm k odpočinku a rekreaci.
První písemný doklad o Soběnicích je z roku 1197, kdy ves věnoval blah. Hroznata tepelskému klášteru. V dnešní době zde trvale žije kolem 180 obyvatel. Veškerá občanská vybavenost je v 4,5 km vzdálených Liběšicích, která je spádovou obcí. Škola, školka, lékař, lékárna, obchod s potravinami a se smíšeným zbožím. Do Litoměřic i Liběšic je možné se dostat pomocí MHD.
Pro více informací a objednání se na prohlídkový den volejte 777 124 136.
Číslo zakázky: 239-NP01194
Město: Liběšice
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 320 m2
Plocha pozemku: 1002 m2
Zastavěná plocha: 165 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Kamenná
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt
Odpad: Septik, Jímka
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lucie Karasová Votánková

Karasová Votánková Lucie


 
Tel. na makléře:
+420 777 124 136

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.