Prodej domu, 309 m2, Lovosice

13 995 000 czk / za nemovitost
v případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce

Prodej rodinného domu, 309 m2, Lovosice

V exkluzivním zastoupení majitelů Vám nabízíme unikátní reprezentativní vilu v lokalitě Lovosice - Holoubkov. Jedná se o nejhezčí nemovitost na okraji klidné ulice Sukova. Původní dispozice dvou bytů byla upravena pro komfortní bydlení jedné rodiny. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost a nájezd na dálnici D8 směr Praha/Drážďany.
Dispozice nemovitosti:
1.NP - spojovací chodba, dvě obytné místnosti, kuchyně s vestavěnými spotřebiči, koupelna a samostatné WC, vstup na verandu.
2.NP - spojovací chodba, tři ložnice, koupelna s WC, skladovací místnost a vstup na balkon.
3.NP - prostor půdy - zateplená místnost a volný prostor vhodný pro půdní vestavbu.
1.PP - sklep- sedm místností - dílna, sklad materiálu, posilovna, kotelna, sklad na uhlí, technická místnost s WC a úpravnou vody, menší skladovací místnost pod schodištěm + prostory chodby - ze sklepa vedou též vstupní dveře ven na pozemek
2.PP - 2. sklep - místnost pro vinný sklep nebo jiné využití. 2 výtahové šachty až na půdu.
Topení zajišťuje kotel o výkonu 25kw páté emisní třídy s násypkou (uhlí nebo pelety) který nahřívá otopnou soustavu i akumulační nádrž, obsluha na dálku, záložním alternativním zdrojem je moderní elektrokotel. Dům je vybaven splitovou klimatizací s více vnitřními jednotkami která umí chladit i topit v obytných částech domu. K dispozici krbová vložka v obývací části. V domě je zdarma rychlý 300 Mbit internet a TV. U domu je nová pergola s posezením, dvou garáž, parkovací stání, dětská a relaxační zóna, kůlna, dřevník. Na zahradě je retenční nádrž na 12m3 dešťové vody s přepadem.
Budova nevyžaduje předložení průkazu energetické náročnosti budovy z důvodu splnění zákonné povinnosti. Nízké náklady na bydlení, elektřina cca 4.000 kč/měsíc, Voda 1200 kč/měsíc, uhlí cca 25.000 kč/rok. Hypoteční úvěr s aktuální nejnižší úrokovou sazbou Vám zdarma zařídíme. Vaši nemovitost je možné nabídnout jako protihodnotu. Shlédněte kompletní prezentaci nemovitosti včetně videa a 3D virtuální prohlídky a v případě zájmu o doplňující informace kontaktujte náš tým u kterého se objednáte na veřejnou prohlídku. Spolupráce s ostatními realitními kancelářemi vítána.
Číslo zakázky: 239-NP01245
Město: Lovosice
Ulice: Sukova
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 309 m2
Plocha pozemku: 985 m2
Zastavěná plocha: 130 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - tuhá paliva, Ústřední - elektrické, Jiné
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Kožíšek

Kožíšek Michal


 
Tel. na makléře:
+420 777 006 023

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.