Prodej domu, 172 m2, Lužice

9 950 000 czk / za nemovitost
v případě rychlého jednání je možné bavit se úpravě ceny. Cena je kompletní včetně provize a právních služeb.

Prodej rodinného domu, 172 m2, Lužice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi třípodlažní velmi kvalitně a vkusně zrekonstruovaný řadový dům v obci Lužice u Hodonína na ulici U Vrchnice. Rekonstrukce domu byla dokončena v roce 2017. Jedná se o zděnou stavbu. Celková plocha pozemku je 448 m2.
Dispozice domu
V přízemí domu se nachází garáž s dálkově ovladatelnými dveřmi s příjezdem z ulice. Hlavními dveřmi vstoupíme do zádveří a následně na chodbu. Odtud je vchod do dětského pokoje, ložnice, koupelny a wc a obývacího pokoje s kuchyní. Kuchyňská linka byla zhotovena na míru a veškeré vestavné spotřebiče jsou součástí prodeje.
Točitými schody vejdeme do mezipatra, kde jsou dva pokoje a koupelna se sprchovým koutem a wc.
Dalšími schody s nočním automaticky rozsvěcujícím se osvětlením pokračujeme do podkroví, kde jsou další dva prostorné pokoje, v současné době byl první využíván ke skladování věcí, druhý jako dětská herna.
Z přízemi domu vedou další schody do suterénu. Odsud je vstup do prostorné garáže, sklepa a pánské místnosti. Z ní je vybudován vstup na posezení pod pergolou a krásnou udržovanou zahradu s bazénem a zahradním domkem. Zahrada poskytuje dostatečné soukromí i možnost pro aktivní i pasivní odpočinek.
Dům má plastová okna, střecha je tašková Betonka. Omítky v celém domě jsou stříkané sádrové a podlahy buď lino s filcem nebo dlažba.
Výměra
Zastavěná plocha je 212 m2, zahrada 236 m2 . Výměru jednotlivých místností najdete v půdorysech.
Inženýrské sítě
Elektřina - 230 a 380 W.
Voda - obecní přípojka.
Odpad - přípojka na obecní kanalizaci.
Topení
Elektrickým bojlerem a plynovým kotlem. V koupelně a v zádvěří chodby je elektrické podlahové topení, v kuchyni je také podlahové topení, ohřev vodou. V každém patře je klimatizace.
Parkování
Parkovat můžete přímo před domem nebo ve vlastní garáži. Garáž má čidlo na noční osvětlení.
Lokalita a okolí
Lužice leží v úrodné krajině jižní Moravy, jsou obklopeny višňovými, broskvovými a jabloňovými sady a úrodnými vinicemi, 4 km jihozápadně od města Hodonína. V blízkosti domu vede nová cyklostezka. Velmi krásná příroda lužních lesů v okolí obce poskytuje prostor pro výlety i odpočinek, můžeme zmínit například velmi známý Lužák nebo třeba Písecké rybníky. Obec má veškerou občanskou vybavenost. Také velmi malá vzdálenost do okresního královského města Hodonína, se zajímavou historií i současností je přínosným bonusem. Hodonín je proslulý zejména svým náměstím, kde se pravidelně potkávají obyvatelé města i blízkého okolí na různých kulturních akcích.
Financování
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců si prodávající vybere kupujícího dle cenové nabídky. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Na nemovitosti je zástavní právo smluvní.

Splňuje právě tento dům Vás sen o Vašem budoucím domově? Pak nám neváhejte zavolat a domluvit si prohlídku. Těšíme se na Vás!
Číslo zakázky: 268-NP01782
Město: Lužice
Ulice: U Vrchnice
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 172 m2
Plocha pozemku: 448 m2
Zastavěná plocha: 132 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Franc

Franc Ondřej


 
Tel. na makléře:
+420 724 689 510

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.