Prodej domu, 123 m2, Malhostovice

13 995 000 czk / za nemovitost
Uvedená cena je již včetně provize RK a právního servisu.

Prodej rodinného domu, 123 m2, Malhostovice

Malhostovice 252. Pasivní rodinný dům na šikovně velkém pozemku s udržovanou zahradou. Hledáte-li nový domov pro Vaši rodinu a líbí se Vám krajina na sever od Brna, avšak s Brnem stále kousek za humny, srdečně Vás zvu na prohlídku.

Dvoupodlažní rodinný dům byl nově vystavěn v roce 2012 na zcela rovinatém pozemku o celkové výměře 811m2. Parcela má tvar obdélníku s uliční šíří cca 18m (delší strana má 45m), zastavěná plocha a nádvoří má výměru 83m2. Samostatně stojící moderně pojatá stavba je součástí uliční zástavby kombinující tradiční genius loci na straně jedné s novou výstavbou individuálních objektů na straně našeho domu.

Užitná plocha domu je 123m2 a dispozičně se jedná o dvoupodlažní 3+kk s velkým společným obytným prostorem v přízemí propojeným s kuchyní a velkými prosklenými plochami volně navazující na prostranství kolem domu a přilehlou zahradu. Přízemí domu dále skýtá první koupelnu s technickou částí, předsíň s úložnými prostory a spíž navazující na kuchyni. V horním patře najedete ložnici s komorou, dlouhý dětský pokoj, druhou koupelnu s vanou, WC. Dispozice domu je možné upravit na 4+kk.

Při realizaci stavby byl kladen důraz na výběr prvků s nadstandardními izolačně-užitnými vlastnostmi. Konstrukce domu je z Ytongu s dodatečným zateplením polystyrenem o tloušťce 30cm, celý dům je osazen kvalitními dřevěnými okny s izolačními trojskly zajišťujícími výborný tepelný i akustický komfort. O tepelně-klimatickou pohodu v domě se stará tepelné čerpadlo kombinované se systémem rekuperace zajišťující také větrání vnitřních prostor. Spodní patro je navíc vybaveno podlahovým topením.

Zahrada u domu je přijemným prostorem pro rodinný život, hry dětí, posezení s přáteli či pěstění plodin (je zde také skleník a vrtaná studna, která však delší dobu nebyla v provozu). Svou rozlohou skýtá dostatek prostoru a soukromí, avšak bez ambice svého nového majitele nadměrně zatěžovat údržbou. Velkým plusem může vjezd na pozemek i ze zadu (východní strana). Naopak v prostoru před domem najdete místo pro pohodlné parkování klidně i několika automobilů.

Nemovitost je prosta zástavních práv a svému novému majiteli může být k dispozici prakticky ihned.

Pro více informací a Váš termín prohlídky mě prosím kontaktujte telefonicky či emailem.
Číslo zakázky: 268-NP01937
Město: Malhostovice
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 123 m2
Plocha pozemku: 811 m2
Zastavěná plocha: 83 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Kanalizace, Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Němec

Němec Petr


 
Tel. na makléře:
+420 733 679 909

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.