Prodej domu, 150 m2, Mělnické Vtelno

6 490 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 150 m2, Mělnické Vtelno

Nabízíme samostatný patrový rodinný dům o dispozici 3+kk s celkovou užitnou plochou přes 150 m2, s vlastní stodolou, velkou zděnou stavbou a rozsáhlým pozemkem.

Interiér domu prošel celkovou rekonstrukcí před třemi lety. V přízemí domu je zádveří, toaleta, chodba, koupelna, komora, obývací pokoj s kuchyní a schodiště, které vede do patra kde se nachází chodba se vstupem na terasu a dva velké pokoje. Jeden z nich je možné v případě potřeby rozdělit na dvě místnosti. Jsou tomu uzpůsobeny rozvody. Rovněž je udělána příprava na obytné podkroví včetně druhé koupelny.
Vytápění je pomocí kotle na tuhá paliva - uhlí, pelety, štěpka se zásobníkem (obsluha 2x týdně), který se nachází v garáži s venkovním vstupem. Případně není problém zapojit elektrický kotel či jiný zdroj vytápění. Plyn v místě není. V celém domě jsou radiátory a příprava na krb. Vnitřní dveře jsou dřevěné. Podlahy v přízemí jsou z keramické dlažby, v patře dřevěná podlaha z OSB desek. Dům je částečně podsklepený.
Budova je založena na kamenných základech. Konstrukce budovy je smíšená (kámen a zdivo). Krov je sedlový dřevěný, osazený betonovou taškou. Okna domu jsou dřevěná dvojitá. Fasáda budovy není zateplená. Přístup je z místní zpevněné komunikace.

Naproti rodinnému domu se nachází rozsáhlá patrová zděná stavba s půdou. Budova je v přízemí užívána jako sklad a kuchyně (dříve hospodářské stavení).
Na pozemku se dále nachází prostorná stodola, která je užívána jako skladové prostory a vlastní domácí kino s promítacím plátnem 6x3 metry.

Pozemky jsou mírně svažitého charakteru, oplocené, udržované. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu a spádové kanalizace. Dále je možné vodu odebírat z vlastní studny, která není aktuálně užívána. Poplatky za energie pro čtyřčlennou rodinu vychází 32.000,-/rok za vytápění (koupě uhlí na celý rok), 2.400,- elektřina/měs., voda 730,- Kč/měs. Internet 350,- Kč/měs.
Energetický štítek (PENB) se zpracovává. Proto aktuálně uvádíme třídu G.

Jedna z nejstarších českých obcí, kterou tvoří části Mělnické Vtelno, Radouň aVysoká Libeň, leží mezi Mělníkem a Mladou Boleslaví ve středočeském kraji. V
dnešní obci funguje poštovní úřad, knihovna, kulturní zařízení, mateřská a základní škola, ordinace lékařů, pohostinství, obchod a dům s pečovatelskou službou. Ke
sportovnímu vyžití slouží fotbalové a dětské hřiště, ke společenskému místní rodinný pivovar, restaurace a další posezení. Spolkovou činnost zastupují dobrovolní hasiči, myslivecké a rybářské sdružení a TJ Sokol. Nejznámější památkou v obci je kostel sv. Archanděla Michaela.

Prohlídkový den se bude konat po předchozí telefonické či emailové domluvě.

Dovolujeme si upozornit, že v případě více vážných zájemců může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.
Číslo zakázky: 205-NP08122
Město: Mělnické Vtelno
Ulice: Zamašská
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 3869 m2
Zastavěná plocha: 897 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Věra Krulichová

Krulichová Věra


 
Tel. na makléře:
+420 739 562 816

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.