Prodej domu, 330 m2, Merboltice

4 875 000 czk / za nemovitost

Prodej vícegeneračního domu, 330 m2, Merboltice

nacházejícím se na horním okraji malebné obce Merboltice, okres Děčín, situované podél Merboltického potoka. Od 1/2005 byla obec prohlášena Ministerstvem kultury ČR za vesnickou památkovou zónou (nikoli rezervaci) v zeleni lesů, luk, hájů, čisté vody a přírody Českého středohoří. Tento vícegenerační dům o zastavěné ploše 169m², byl v posledních dvou desítkách let průběžně a dobře udržován v rámci řádně povolených stavebních úprav či údržby, proběhlo např. zateplení horního patra, vyvložkování komínu, byla osazena zdvojená (případně dvojitá) okna, obnovena fasáda, střešní krytina včetně okapů a svodů, renovována byla i půda, naopak na svou rekonstrukci ještě čeká koupelna.
Teplo a TUV levně zajišťuje nový kotel 5.třídy se zásobníkem na uhlí, vedle něj lze v případě potřeby pouze mírnějšího přitopení využít dvou krbových kamen umístěných v přízemí a prvém patře. Elektřina včetně silové, rozvody převážně v mědi, připojena voda z řadu + zdroj vlastní vody, odpadní vody zachycuje jímka s obsahem přes 5 m3, dešťová voda svedena přepadem do potoka. Kamenný sklep nabídne po úpravách využití od uskladnění potravin - až k možnému vlastnímu chovu pstruhů. Technická zpráva a PENB jsou v procesu vyhotovení, hodnoty a údaje budou v souladu s výstupy - aktualizovány.
Celková plocha pozemků čítá 1.276m² a svou dispozicí snadno umožní různorodé využití, od soukromého posezení ve stínu vzrostlých stromů, přes rekreaci, až ku pěstitelským či jiným účelům, včetně jejich kombinace. Vjezd na zahradu je přímo z obecní komunikace, parkování několika vozů možné jak na svém vlastním, tak i na protějším obecním pozemku před domem. Pro bližší informace, dotazy či prohlídku, kontaktujte prosím makléře této nabídky.
Číslo zakázky: 024-NP06631
Město: Merboltice
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 330 m2
Plocha pozemku: 242 m2
Zastavěná plocha: 169 m2
Plocha zahrady: 1034 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva, Ústřední - tuhá paliva
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 16
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Kamil Hotovec

Hotovec Kamil


 
Tel. na makléře:
+420 608 356 595

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.