Prodej domu, 160 m2, Morašice

2 590 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 160 m2, Morašice

Exkluzivní nabídka: Rodinný dům v Morašicích u Litomyšle v započaté rekonstrukci!

Máme pro vás příležitost vytvořit si domov podle vlastních představ. Nabízíme rodinný dům v malebných Morašicích, jen kousek od historické Litomyšle. Dům je v započaté rekonstrukci a je připravený na Váš osobní dotek a vytvoření Vašeho domova. Umožní Vám dát vaší představivosti a inspiraci zelenou!

Současná dispozice je: 3 místnosti, chodba, koupelna, sklep, půda, stodola. Dům o zastavěné ploše cca 206 m2, užitné ploše cca 160 m2 a s okolní zahradou velkou cca 800 m2 je kompletně vyklizený od stavebního materiál, což Vám ušetří čas a úsilí. Nespornou výhodou je i to, že dům vidíte v interieru z velké části obnažený a nemusíte mít obavy, co je pod omítkou nebo co je pod podlahou, protože tyto otázky u jiných starých domů většinu zájemců napadají. Vy se můžete okamžitě pustit do rekonstrukce. Přízemí domu je vhodné pro velkou denní místnost (obývací prostor s kuchyňským a jídelním koutem + schodištěm do podkroví), dále 2 pokoje, sociální zázemí. V podkroví je plocha ideální pro rozšíření prostoru podle Vašich potřeb, např. pro nové obytné místnosti nebo ateliér. Současná stodola Vám poskytuje neomezené možnosti. Můžete z ní udělat další obytné místnosti, technickou místnost, dílnu nebo garáž.

Před domem je menší zahrádka, vhodná pro parkovací stání, okrasnou část zahrady, zahradní jezírko nebo posezení. Za domem pak najdete rozlehlou zahradu s ovocnými stromy, vhodnou pro další zahradní aktivity nebo bazén a posezení v soukromí.

Dřív, než se rozhodnete, prohlédněte si dům ve virtuální prohlídce a vizualizaci interiéru po rekonstrukci. To vám umožní nahlédnout do možností přestavby tohoto domu a můžete přemýšlen nad svými vlastními návrhy na budoucí domov.

V obci Morašice s aktuálně okolo 750 obyvateli naleznete velmi dobrou občanskou vybavenost, jako je mateřská škola, základní škola, obecní úřad, pošta, zdravotní služby pro děti i dospělé, restaurace, dětské hřiště, fotbalové a tenisové hřiště nebo obchod s potravinami. Kompletní služby pak naleznet v 6km vzdálené historické Litomyšli, která je známá svými kulturními památkami, včetně nádherného státního zámku, zapsaného na seznamu UNESCO. Můžete také objevovat krásu přírody v okolí, turistické stezky v nedalekých Orlických horách nebo Českomoravské vrchoviny. Pro milovníly lyžování jsou k dispozici okolní lyžařské vleky nebo běžkové tratě v České Třebové, Poličce nebo Hlinsku.

Nabízíme vám šanci stát se tvůrcem svého vlastního domova v jednom z nejkrásnějších regionů České republiky. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost! Kontaktujte nás pro více informací a prohlídku. Nyní je ten správný čas, abyste si splnili svůj sen o vlastním domě v Morašicích u Litomyšle. Těšíme se na setkání s vámi a na to, že vám budeme asistovat na cestě k vašemu novému domovu!
Číslo zakázky: 020-NP08093
Město: Morašice
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 160 m2
Plocha pozemku: 1007 m2
Zastavěná plocha: 206 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: V rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Voda: Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Septik
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zdeněk Podlezl

Podlezl Zdeněk


 
Tel. na makléře:
+420 608 134 358

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.