Prodej domu, 154 m2, Moravské Budějovice

3 258 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 154 m2, Moravské Budějovice

Nová cena! Opět v nabídce! Hledáte rodinný dům s atmosférou chalupy v klidné vesnici asi 6 km jihozápadně od Moravských Budějovic?

Vranín je obec o 128 obyvatelích asi 6 km jihozápadně od Moravských Budějovic mezi Komárovicemi a Litohoří. Zde Vám nabízím k bydlení rodinný dům, který má neuvěřitelnou atmosféru venkovské chalupy. Dle LV 174 jde o stavbu na pozemku p.č. 30 s výměrou 326 m2 zastavěné plochy a nádvoří a předzahrádku, p.č. 42 o výměře 72 m2.

Vstup z ulice do domu je možné stavebně nenáročně změnit na společný vchodové a vjezdové dveře do garáže, parkovat lze samozřejmě i před domem. Krytou vstupní chodbou se dostáváte na prostorný dvorek, který má okolo 150 m2, počítám do této výměry i zvýšenou zahrádku vzadu za domem. Samotný vstup do domu je samostatným vchodem dveřmi s trojsklem do prostorné chodby. Ta spojuje dvě obytné místnosti, orientované do ulice a na jihozápad se zbytkem domu. První z nich vpravo má 11 m2, druhá vlevo (pohled z chodby) skoro 16 m2 , třetí obytná místnost bez oken má velikost skoro 14 m2, ale možný vstup z kuchyně i chodby, potencionálně jako ložnice. Chodba je příjemně vytápěná krbovými kamny s mnoha výdechy teplého vzduchu. Hned vedle kamen je praktická udírna. Chodba se dostaneme dále do otevřené kuchyně o velikosti cca 13 m2 s uspořádáním do L, vybavené varnou deskou, mikrovlnnou troubou, pečící troubou a dostatkem odkladných a pomocných ploch na skříňkách.

Poslední místností za kuchyní je koupelna o velikosti asi 12 m2, vybavená malou vanou, sprchovým koutem a WC. V koupelně je také 80l bojler na teplou vodu.
• Elektřina je původní v mědi, jištění přes hlavní jistič, poskytovatel E-on.
• Plyn není zapojen, je však přiveden na hranu domu.
• Pitná voda je z vlastní studny.
• Střecha je původní, v dobrém stavu, možná výměna některých latí a krytiny nebo kompletní výměna při budování podkroví – územní plán dovoluje zástavbu do max. 1 nadzemního podlaží + podkroví a dopravní napojení plochy ze stávající komunikace
• Přední stěny domu do ulice zatepleny polystyrénem
• Odpady vyvedeny do nově zbudovaných obecních odpadů v roce 2021

Na dvorku je původní hospodářské stavení o podlahové ploše cca 56 m2, umožňující postavit další bytovou jednotku.

Vyzkoušejte si procházku v 3D Matterportu na: https://my.matterport.com/show/?m=j7BCaz6sGLg

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.
Číslo zakázky: 268-NP01758
Město: Moravské Budějovice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 154 m2
Plocha pozemku: 326 m2
Zastavěná plocha: 154 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Silnice, Autobus
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Kratochvíl

Kratochvíl Petr


 
Tel. na makléře:
+420 602 767 818

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.