Prodej domu, 96 m2, Neveklov

5 490 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 96 m2, Neveklov

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím menší rodinný dům v obci Jablonná, část obce Neveklov, okr. Benešov. Dům je postaven na klidném a kouzelném místě v osadě Koníček, pouhých 7 Km od Neveklova a 48 Km od Prahy. Pro své umístění v klidné a dobře dostupné lokalitě je možno dům užívat celoročně jak k trvalému bydlení, tak za účelem rekreace. Dům o dispozici 3kk s užitnou plochou 96 m2 je postavena na velkorysém, členitém pozemkem o rozloze 1.288 m2. Celý dům prošel v roce 2020 -2022 náročnou, velmi zdařilou rekonstrukcí (tj. plastová okna s bezpečnostními trojsky, podlahy, zateplení fasády, izolace, rozvody vody, elektřina, štuky, topná tělesa a topné rošty v koupelnách a kuchyni, dřevěné schodiště do patra, zateplení stropu, nově zakoupen septik s biologickým filtrem), a odpovídá tak všem požadavkům moderní bydlení. V přízemí útulný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, vstupní chodba/ zádveří s úložnými prostory a technická místnost/komora. V patře Vás zase příjemně překvapí 2 útulné ložnice, prostorná koupelna s toaletou a spojovací chodba ze které je možno vyjít do horní části zahrady. Vytápění domu na elektrokotel, ohřev teplé vody zajištěn přes el. bojler umístěný v technické místnosti, voda z vlastní studny a vrtu 23m - přes čerpadlo. Odpad je řešen nově vybudovaným septikem s biologickým filtrem.

V přední části domu je vybudován útulný, dřevěný altánek s krbem, který plynule navazuje na zádveří domu. Věřím, že Vám zpříjemní jak posezení s Vaší rodinou, tak umožní letní grilování s přáteli.

Osada Koníček /Jablonná je obklopena kouzelnou přírodou, v blízkosti se nachází Slapská přehrada, lanový park Slapy, golfové hřiště, sportovní zázemí Rabyně/ Měřín a rekreační zařízení Žďáň. V obci základní infrastruktura: potraviny, restaurace u Melíšku, vinárna Na Kovárně, cukrárna. Pro milovníky procházek a pěší turistiky je zde kouzelný zámek Jablonná nad Vltavou s krásným parkem a pěší stezky do rozlehlého okolí.

Veškerá občanská vybavenost v obci Neveklov 7Km. Ve vzdálenosti 23Km leží město Benešov, 20 Km jihozápadně město Sedlčany, 22Km západně město Dobříš a 27Km severně město Říčany, 48 Km Praha/ Smíchov. V případě cesty za prací či zábavou můžete využít pravidelné autobusové spoje č. 390 směr Praha /Smíchov a další spoje č. 755, 485 směr Neveklov / Benešov.

V případě platby v hotovosti má vážný zájemce možnost jednat o kupní ceně.
Číslo zakázky: 218-NP05017
Město: Neveklov
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 96 m2
Plocha pozemku: 1288 m2
Zastavěná plocha: 56 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Voda: Studna
Odpad: Septik
Balkón: Ano (2 m2)
Lodžie: Ne
Terasa: 20
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Drahoslava Bosáková

Bosáková Drahoslava


 
Tel. na makléře:
+420 721 266 702

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.