Prodej domu, 183 m2, Nový Knín

5 950 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 183 m2, Nový Knín

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Nový Knín Č. p. 70, Část obce Libčice, okres Příbram. Tato nemovitost je skvělou investiční příležitostí s velkým potenciálem a návratností investice.

Dům je typu smíšená stavba, v patře domu byt o dispozicí 4+1 s praktickou šatnou a krytý bazén 23m2 . Přízemí domu bylo navrženo a využito k podnikání (oprava osobních vozů a lodí). Jedná se tedy o patrový dům s jedním podlažím. Momentálně je ve stavu před rekonstrukcí, což poskytuje novému majiteli možnost přizpůsobit si dům dle svých představ a potřeb.

Celková zastavěná plocha domu je 283m² a užitná plocha činí 183m². Dům stojí na pozemku o ploše 283m², malá předzahrádka u domu.

Nemovitost je částečně vybavena a nabízí jeden balkon s plochou 8.92m², ideální pro relaxaci s výhledem do příjemného okolního prostředí. Dále je zde garáž s plochou 65.4m² a 28m², které poskytují dostatek místa pro parkování vozidel, kotelna 13,73m², technická místnost 10,46m², sklad 4,82 a zádveří domu 19,87m².

Jednou z největších výhod této nemovitosti je bazén umístěný v patře domu o ploše 12m², s možností vyhřívání přes topnou soustavu. To je skvělá přidaná hodnota, která jistě osloví jak mladé rodiny, tak investory, kteří hledají nemovitosti s rekreačním potenciálem nebo podnikání.

Odpad je zajištěn jímkou, která je ale umístěna na vedlejším pozemku a slouží pro dva domy. Nutno si vybudovat vlastní ČOV nebo jímku na vlastním pozemku u domu. Pitná voda s vlastní studny u domu, elektřina je dostupná jak ve standardním napětí 230 V, tak v silnějším napětí 380 V.

Tato nemovitost se nachází v klidné lokalitě, nedaleko Dobříše(15km) a Nového Knína(4,4km), lokalita nabízí výhodnou polohu a snadný přístup ke všem důležitým místům. Okolí je klidné a příjemné, ideální pro rodinný život nebo jako rekreační destinace.

Celkově lze říci, že tato nemovitost je vynikající příležitostí jak trvalému bydlení, tak podnikání a nabízí mnoho výhod a potenciálu. V případě zájmu o prohlídku a bližší informace mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 218-NP05357
Město: Nový Knín
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 183 m2
Plocha pozemku: 283 m2
Zastavěná plocha: 283 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ano (65.4 m2)
Voda: Studna
Odpad: Jímka
Balkón: Ano (8.92 m2)
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Drahoslava Bosáková

Bosáková Drahoslava


 
Tel. na makléře:
+420 721 266 702

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.