Prodej domu, 347 m2, Opatov

3 900 000 czk / za nemovitost
Cena včetně provize a právního servisu.

Prodej rodinného domu, 347 m2, Opatov

Máte rádi klid a soukromí? Pak mám pro vás v nabídce dům v městysi Opatov, který je v dojezdové vzdálenosti ca 20 km od Třebíče, 20 km od Telče a 24 km od Jihlavy. Dům se nachází v klidné ulici, má zastavěnou plochu 347 m2, je o dispozici 5+1 s prostornou stodolou, garáží a krásnou zahradou o celkové výměře 818 m2.

Dům je bývalá menší zemědělská usedlost, je jednopodlažní. Dispozice domu je následující: Při vstupu je prostorná chodba se zádveřím o výměře 8 m2, z chodby napravo vejdete do kuchyně, která je do tvaru L o ploše 15 m2. Kuchyně není vybavena kuchyňskou linkou (bude zapotřebí rekonstrukce), je zde umístěna jen skříň se dřezem, rohová lavice a stůl. Z kuchyně vejdete do koupelny, která je společná s WC. Koupelna disponuje sprchovým koutem. Celková plocha je 3,6 m2. Následně vstoupíte do jednotlivých pokojů, které jsou průchozí. Obývací pokoj 22 m2, ložnice 22,4 m2, pokoj 16 m2.
Pokud se vydáte z chodby doleva, následuje prostor o výměře 8 m2 ze kterého vstoupíte do komory 6 m2, dále z chodby vejdete do dalších dvou pokojů o výměře 24,4 m2 a 23 m2. Z většího pokoje vedou dveře na zasklenou verandu o výměře 8,6 m2, která vám nabídne dech beroucí výhled do zahrady a na dominantu obce, kterou je kostel svatého Bartoloměje.
Na obytnou část domu pak navazuje prostorná stodola, která je opatřena velkými dřevěnými vraty (3m šířka x 2m výška). Stodola je o výměře 115 m2 a disponuje také prostornou půdou.
Na zahradě je dále umístěna technická místnost 20,4 m2, prostor pro uskladnění dřeva 15,66 m2 a garáž s dílnou o výměře 47,6 m2.
Zahrada vám nabídne jak okrasné dřeviny, tak ořech, ovocné stromy a vinnou révu.
Pokud rádi zahradničíte a chcete si vypěstovat své plody, máte tu dostatek místa se realizovat.
První zmínka o domu je z roku 1945, kdy sloužil jako menší zemědělská usedlost. Proto také v části domu naleznete klenbové stropy, které byly v hospodářské části domu, tyto prostory byly následně upraveny na obytné místnosti.
Dům postupem času procházel částečnou rekonstrukcí, (plastová okna, nová střecha, brána do dvora, vrata do stodoly, nová brána ze zahrady). Úpravou prošel také prostor hospodářské části, kde je garáž, dílna a technická místnost.
Vytápění domu zajišťují elektrická akumulační kamna, v některých místnostech pak kamna krbová. Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem.

Opatov je městys v okrese Třebíč, kraj Vysočina, s počtem obyvatel 761. Naleznete zde občanskou vybavenost, poštu, školu, mateřskou školu, zdravotní zařízení (ordinace praktického lékaře). V obci je kanalizace, plynofikace, vodovod.

Zaujala Vás tato nabídka? Pak mě neváhejte kontaktovat, ráda se s Vámi setkám na osobní prohlídce.
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvyšší nabídce.
Číslo zakázky: 077-NP06085
Město: Opatov
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 347 m2
Plocha pozemku: 1165 m2
Plocha zahrady: 818 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano
Topení: Lokální - tuhá paliva, Lokální - elektrické
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lenka Hojačová

Hojačová Lenka


 
Tel. na makléře:
+420 731 115 971

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.