Prodej domu, 103 m2, Otvovice

6 299 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 103 m2, Otvovice

Ve výhradním zastoupení majitel nabízíme k prodeji rodinný dům na samotě, v katastru obce Otvovice. Zastavěná plocha domu činí 174 m2, celková plocha pozemku činí 946 m2. Jedná se o odlehlou nemovitost, naprosto odstřiženou od okolního světa, v okolí jsou pouze lesy, pole a louky. Posledních cca 1,5 km vede k domu pouze polní cesta. Při jasném počasí poskytuje dům nádherný výhled na České středohoří. Nemovitost je zvlášť vhodná pro osoby vyhledávající samotu a naprostý klid.

Dům disponuje rozlehlým půdním prostorem s možností vestavby, je částečně podsklepen (8 m2), zahrada je převážně zarostlá, neudržovaná, celý pozemek je oplocen.

Dům prošel pouze částečnou rekonstrukcí, nové jsou měděné rozvody topení + radiátory, vody, odpadů a elektřiny, včetně hlavního přívodu. Vnitřní zdivo je z části nataženo lepidlem. Vytápění nemovitosti je zajištěno pomocí nového elektrokotle Protherm. Nemovitost disponuje vlastní zdrojem pitné vody s dostatečnou kapacitou.

Otvovice je malá obec ve Středočeském kraji, nachází se pouhých 5 km od Kralup nad Vltavou, 15 km od Kladna a 20 km od okraje Prahy (Kulaťák v Dejvicích 25 minut jízdy autem). Obec disponuje vlastní mateřskou a základní školou.
Číslo zakázky: 023-NP07135
Město: Otvovice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 103 m2
Plocha pozemku: 946 m2
Zastavěná plocha: 174 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - elektrické
Voda: Studna
Odpad: Trativod
Občanská vybavenost: Škola, Školka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 8
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Marek Kotík

Kotík Marek


 
Tel. na makléře:
+420 722 222 228

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.