Prodej domu, 387 m2, Peruc

2 500 000 czk / za nemovitost
Včetně odměny RK, právního servisu a advokátní úschovy.

Prodej rodinného domu, 387 m2, Peruc

Hledáte prostorné bydlení, které lze spojit se zajímavou příležitostí? Nabízíme k prodeji zajímavou nemovitost v klidné vesnici Černochov, části městyse Peruc.

K prodeji jsou dva domy, které jsou nyní před rekonstrukcí, což otevírá širokou škálu možností pro jejich využití. Můžete je využít jako vícegenerační bydlení, kde každá generace bude mít své soukromí, nebo je můžete přestavět na bytové jednotky a komerční prostory. Tyto prostory je možné dále adaptovat na kanceláře, dílny nebo provozovny pro různé podnikatelské aktivity.

Nemovitost představuje skvělou investiční příležitost. V okolí je vysoká poptávka po nájemním bydlení, což zajišťuje pravidelný příjem z pronájmu. Díky výhodné poloze a potenciálu pro další rozvoj se jedná o investici se zajímavou návratností.

Nemovitosti mají v součtu zhruba 387 m² užitné plochy a plocha pozemku je 625 m². Ve větším objektu již započala rekonstrukce s možností půdní výstavby, například pro další bytové jednotky. Menší objekt je k celkové rekonstrukci. Přístup k nemovitosti je zajištěn po asfaltové vozovce s dostatečným parkovacím prostorem. Elektřina je k dispozici jak ve standardním napětí 230 V, tak i ve vyšším napětí 380 V. Oba domy sdílejí zahradu, na kterou je zajištěn vjezd. Zahrada je ideální pro odpočinek, relaxaci nebo zahradničení. Okolí je klidné a tiché, což zaručuje pohodové bydlení.

Ve vesnici naleznete dětské a fotbalové hřiště, koupaliště, knihovnu a kostel s unikátními freskami sv. Václava z 14. století. Díky malé hustotě obyvatel je ve vesnici opravdový klid a díky své poloze je zde možnost mnoha procházek po okolí. Černochov je vzdálen od městyse Peruc zhruba 5 km. V městysu naleznete veškerou občanskou vybavenost, vlakové a autobusové spojení, síť obchodů, knihovnu, školu, školku, mnoho hřišť, poštu, lékaře aj. Z Černochova se dostanete do Prahy automobilem za zhruba 40 minut.

V případě zájmu o prohlídku volejte.
Číslo zakázky: 023-NP07780
Město: Peruc
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 387 m2
Plocha pozemku: 625 m2
Zastavěná plocha: 210 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Helena Pinďáková

Pinďáková Helena


 
Tel. na makléře:
+420 775 726 552

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.