Prodej domu, 132 m2, Plzeň

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 132 m2, Plzeň

Pokud hledáte pro svoje podnikání sídlo firmy nebo pro svou rodinu ideální místo v širším centru města Plzně, pak jste ho právě našli: prodej vícegeneračního, patrového domu se zahradou v žádané a oblíbené lokalitě v Plzni – Slovanech, ul. Koterovská. Lokalita nabízí klidné rodinné bydlení v původní zástavbě rodinných domů.

Celý objekt nabízí celkem 3 bytové jednotky s vlastním sociálním zázemím, situované ve 2 nadzemních podlažích a v obytném podkroví (viz půdorysy). Na 1. a 2. NP se nachází 2 bytové jednotky, které jsou dispozičně i plošně totožné (každý byt má podlahovou plochu cca 50m2) a dále v podkroví je o něco menší byt 1+kk s plochou cca 32m2. Jednotlivé byty odděluje samostatné žulové schodiště . Dům je kompletně podsklepený s dílnou a technickou místností.

Předností domu ve městě je i to, že z domu lze vyjít do vlastní zahrady a užít si zeleň a klid přírody i v širším centru města. Parcela zahrady o výměře 140m2. Nemovitost je ideální pro početnější rodinu, či rodiny a to jako vícegenerační bydlení, případně spojení bydlení s podnikáním (sídlo firmy, ordinace, kanceláře, apod). Dům není po právní stránce zatížen ani hypotékou, ani jinými služebnostmi (břemeny).

Rádi Vám pomůžeme s profinancováním - s vyřízením hypotečního úvěru s nejlepšími aktuálními úrokovými sazbami na trhu,rád bezplatně pomohu s naším Hypotečním makléřem.
Číslo zakázky: 003-NP03885
Město: Plzeň
Ulice: Koterovská
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 132 m2
Plocha pozemku: 234 m2
Zastavěná plocha: 94 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Hudeček

Hudeček Pavel


 
Tel. na makléře:
+420 777 802 729

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.