Prodej domu, 70 m2, Poloostrov Nicoya, Kostarika

3 330 000 czk / za nemovitost

Prodej dřevostavby, 70 m2, Poloostrov Nicoya, Kostarika

Nemovitost se nachází v provincii Guanacaste, v malém městě na jihu poloostrova Nicoya, jedné z 5 modrých oblastí světa.

*Modrá zóna je označení pro oblasti vyznačující se dlouhověkostí místních obyvatel. Modré zóny leží ve vyspělých a politicky stabilních zemích s kvalitní zdravotní péčí, v jejich rámci však patří k chudým a odlehlým regionům, kde se zachoval tradiční způsob života. Ke společným vlastnostem těchto komunit patří převaha rostlinné stravy (především luštěniny a ořechy), častá fyzická aktivita, nekuřáctví, vysoká religiozita a funkční rodinné i společenské vazby. Zdroj: WIKIPEDIE

Cuajiniquil de Nicoya je krásný malý přírodní ráj uprostřed divočiny, ideální pro spojení s vnitřním bytím. Dům je plně zařízený, připravený k nastěhování, stačí si jen vzít své osobní věci. Voda z kohoutku má jednu z nejlepších chutí, je to nejzdravější pitná voda na dosah vašich rukou. Místní lidé jsou přátelští a nápomocní.

Samotný dům je postaven uprostřed oploceného pozemku a vede k němu dlouhá soukromá příjezdová cesta obklopená palmami. Pozemek o celkové rozloze 1500m2 s bohatou zásobou nejrůznějších tropických plodů jako jsou avokáda, pomeranče, mandarinky, citrony, papája, kešu, banány, mango, guanaguana a jicaro, plody jicaro se používají k výrobě místních řemeslných výrobků. Dům je menší, ale velmi funkční, 2 ložnice s klimatizací a 1 koupelna, otevřený prostor, koncept malé kuchyně s obývacím pokojem, která je spojená s obytnou terasou. U domu je ještě jedna zastřešená terasa s grilem a venkovní sprcha. Můžete zde umístit bazén nebo vířivku. Dále je zde samostatný úložný prostor pro úschovu nářadí. Dům je možno bez problémů rozšířit o další místnosti.

Velmi klidné a tiché prostředí s úžasnými zvuky přírody: opicemi, zpěvem ptáků a vanoucím větrem.

Nyní máte možnost také odkoupit vedlejší pozemek, kde je krásný pomerančovník. Vedle prázdného pozemku je větší pozemek, který koupila francouzská rodina. Místní sousedka z druhé strany pozemku je velmi přátelská a ochotná. Prodává vejce, maso a řekne vám, kde jiní sousedé prodávají sýr.

Pouhých 7 minut jízdy od domu se dostanete k řece Nosara, kde je vodopád, který si můžete vychutnat v období sucha.
Na pláž Samara je to autem 20 minut a jen 15 minut jízdy do centra města Nicoya, kde najdete veškeré služby jako; supermarket, bankovní služby, bankomaty, nemocnice, lékárny. V okolí je také mnoho dalších užasných pláží, jako je pláž Carrillo, pláž Nosara. Na Kostarice je ideální je mít vozidlo, abyste se mohli samostatně přesunovat na různá zajímavá místa, která tato země nabízí.

Jedná se o vyjímečnou příležitost koupit si kousek vlastního ráje v nejbezpečnější zemi Střední Ameriky.
Číslo zakázky: 020-NP07079
Město: Poloostrov Nicoya, Kostarika
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 70 m2
Plocha pozemku: 1500 m2
Zastavěná plocha: 70 m2
Plocha zahrady: 1000 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Montovaná
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Jiné
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod
Odpad: Trativod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jitka Greš

Greš Jitka


 
Tel. na makléře:
+420 735 168 709

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.