Prodej domu, 313 m2, Praha 10 - Strašnice

29 900 000 czk / za nemovitost

Prodej vily, 313 m2, Praha

Moderní funkční vila s dvojgaráží v Praze - Strašnicích je nyní na prodej. Dispozice interiéru je 6+kk s dvěma prostornými koupelnami - v každé z nich je sprchový kout a vana, v celém domě pak čtyři toalety. Vila nabízí možnost jak vícegeneračního využití, tak díky vlastní pracovně se samostatným vchodem i spojení bydlení s podnikáním.

Nízkoenergetická stavba z roku 2012 s pozemkem o velikosti 704 m2 a s užitnou plochou přes 300 m2 disponuje skvělými nadstandardy a detaily, které vyzdvihují tuto nemovitost do nejvyšší kategorie.

V celém domě je podlahové topení, krytina na podlaze velkoformátová dlažba v přízemí, v patře pak dřevěná masivní mozaika. Omítky jsou sádrové. Veškeré interiérové dveře jsou bezfalcové dýhované vyrobené na zakázku, stejně tak i kuchyňská linka. Zařizovací předměty v koupelnách jsou značky Villeroy Boch, Dornbracht a Grohe, rozvod teplé vody je s cirkulací. Pohodlí především v letních měsících zajišťuje klimatizace a chladící jednotky. Díky velkým oknům a světlovodu nad schodištěm je interiér plný denního přirozeného světla. Všechny tyto nadstandardní prvky dávají stavbě nadčasovost a potřebný komfort.

Vytápění je pomocí tepelného čerpadla v kombinaci se solárními panely. Na střeše je dostatek prostoru pro rozšíření fotovoltaického systému. Na pozemku je vlastní čistička odpadních vod s nádrží na vyčištěnou a dešťovou vodu. Díky tomu je zajištěna vyšší soběstačnost a nízkonákladový provoz. Klid a bezpečnost je řešeno pomocí zabezpečovacího systému s dálkovým monitoringem, akustickým bezpečnostním zasklením a přípravou na venkovní rolety.

Dalšími přidanými hodnotami této nemovitosti jsou tři terasy, ze dvou z nich je přímý výhled na zahradu s právě kvetoucími rostlinami. Také se zde nachází samostatná vířivka pro chvíle klidu a relaxace. Automatický závlahový systém pomáhá téměř k bezúdržbové zahradě. K dispozici jsou venkovní uzamykatelné prostory pro skladování zahradního náčiní.

Nemovitost nabízí další skvělé prvky, které Vám rádi představíme osobně při prohlídce.

V místě je kompletní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost, kousek od domu je autobusová zastávka se spojením na metro. V domě je dvojgaráž a další místa na parkování jsou přímo před domem.

Prohlídkový den se bude konat po předchozí telefonické či emailové domluvě.
Číslo zakázky: 205-NP08895
Město: Praha 10 - Strašnice
Ulice: Mokřanská
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 313 m2
Plocha pozemku: 704 m2
Zastavěná plocha: 196 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Věra Krulichová

Krulichová Věra


 
Tel. na makléře:
+420 739 562 816

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.