Prodej domu, 144 m2, Praha 4 - Točná

13 900 000 czk / za nemovitost
Možnost výměny/směny za bytové jednotky dle dohody s vlastníkem nemovitosti.

Prodej rodinného domu, 144 m2, Praha

Pokud hledáte bydlení v Praze, ale zároveň dáváte přednost klidu a blízkosti přírody, tak vás jistě zaujme tato nabídka rodinného domu v městské části Prahy 12 - Točná.

Dům o dispozici 7+1 a celkové užitné ploše 144 m2, nabízí dostatek prostoru i pro vícečlennou rodinu. Poslední rekonstrukční práce, které na nemovitosti proběhly, spočívaly v zateplení, osazení nové střechy a výměny oken za plastová. Nyní je nemovitost ve stavu, kdy postačí pouze drobné méně nákladné úpravy a můžete jej ihned plně využívat. Velká část domu je podsklepena a tak budete mít dostatek prostoru pro usnadnění palivového dřeva nebo uhlí. Vytápění je řešeno kombinací elektrokotle a kotle na tuhá paliva. Do domu je zavedena elektřina, pevná linka, městský vodovod a také voda z kopané studny umístěné na zahradě, která disponuje vodou po celý rok. Odpadní vody jsou řešeny jímkou, přičemž je již schválená výstavba kanalizace, která bude probíhat už v tomto roce.
Součástí zastavěné plochy je částečně podsklepená garáž, jenž je zastřešena odolnou titan zinkovou krytinou. Dále na pozemku naleznete dílnu a prádelnu se sušárnou, do které je zavedena jak elektřina, tak voda. U těchto objektů se nabízí možnost ponechat stávající využití nebo je případně upravit např. na domácí wellness, posilovnu atd..

Na rovinatém pozemku o celkové ploše 743 m2 naleznete skleník, několik vzrostlých stromů, živý plot a túje, jenž společně zajišťují dostatečné soukromí. Okolní pozemky jsou zastavěné a nepředpokládají se žádné změny, které by mohli narušit klidný ráz bydlení.

Energetická náročnost třídy G je uvedena pouze dočasně do doby, než bude zpracován průkaz energetické náročnosti.

Lokalita: Veškerou občanskou vybavenost naleznete v Dolních Břežanech, které jsou dostupné autem/autobusem do pěti minut. Další nespornou výhodou je také výstavba plánované stanice linky metra D, které bude od domu vzdálena zhruba 10 minut jízdy.
Pokud jste nadšenci do sportovních aktivit a nebo třeba jen rádi chodíte na procházky, tak vás potěší blízké okolí, kde naleznete bohatou sít cyklostezek a turistických tras. Zejména v okolí Břežanského údolí, nad kterým se tyčí rozhledna Závist a největší známé keltské oppidum. Pro děti zde naleznete také vyžití a to v podobě dětského hřiště u letiště Točná nebo např. minizoo v dolní části Břežanského údolí.

Doporučuji si nemovitost prohlédnout nejen za pomoci virtuální prohlídky, ale především také osobně.

Budu se těšit na vaše zavolání.
Číslo zakázky: 262-NP00344
Město: Praha 4 - Točná
Ulice: Hájíčkova
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 144 m2
Plocha pozemku: 743 m2
Zastavěná plocha: 258 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Jímka
Občanská vybavenost: Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

David Bartošek

Bartošek David


 
Tel. na makléře:
+420 722 024 424

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.