Prodej domu, 553 m2, Praha 5 - Hlubočepy

55 000 000 czk / za nemovitost
včetně provize a právních služeb

Prodej rodinného domu, 553 m2, Praha

Nadstandardní rodinný dům pro náročné zájemce hledající kvalitní a reprezentativní bydlení. Atraktivní lokalita sousedící s přírodní rezervací Prokopské údolí, Praha 5 Hlubočepy. To jsou základní parametry nemovitosti, která může být vaším novým domovem.

Třípodlažní rodinný dům kolaudovaný v roce 2012 nabízí úctyhodnou užitnou plochu 552,8 m2. Interiér poskytuje dostatek soukromí a osobního prostoru všem členům rodiny. K dispozici jsou 4 ložnice, 2 pracovny, 3 koupelny, technické a servisní zázemí, klimatizovaný sklad potravin a v neposlední řadě vzdušný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Obývací pokoj je společenským centrem každého rodinného domu a proto mu byl věnován patřičný prostor. Na téměř 97 m2 podlahové plochy se pohodlně vejde prostorné posezení pro rodinu i hosty. Bez kompromisů si tak můžete užívat poslech hudby z intergovaného domácího audiosystému BOSE nebo sledovat oblíbený film na vestavěném projekčním plátně.

Kuchyně je vybavena prémiovými spotřebiči francouzské značky De Dietrich včetně indukční wok desky a tepan pánve. Také další detaily Vás nenechají na pochybách, že majitelé při stavbě domu a při jeho zařizovaní nešetřili na kvalitě. S koupí domu tak získáte nadčasovou nemovitost, která vám bude dlouhá léta spolehlivě sloužit. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny tepelným čerpadlem v kombinaci se solárními panely. V domě je rozvedeno podlahové topení mimo ložnic, ve kterých jsou instalována designová topná tělesa. Kvalitní okna z vakuových trojskel s vnitřní fólií poskytují dokonalou tepelnou i aktustickou pohodu v domě. Stínění je řešeno venkovními elektrickými roletami. Samozřejmostí je elektronický zabezpečovací systém s venkovními kamerami. Případné cennosti můžete uložit do trezorové místnosti, která má necelé 4 m2.

Pohodlné parkování Vám poskytne garáž projektovaná pro 3 vozidla, která má výměru 100 m2. Dům disponuje také dvěma pochozími přírodními terasami o výměře necelých 115 m2 ve 3. nadzemním podlaží. Terasy ani garáž nejsou zahrnuty do užitné plochy domu.

Dům je situován na mírně svažitém pozemku s přístupem z jižní strany. Směrem do svahu je na pozemku připravena stavba vnitřního bazénu se saunou a zimní zahradou. Tato vedlejší stavba není dokončena a nachází se ve stádiu hrubé stavby s hotovým zastřešením.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, rád vám poskytnu kompletní podrobné informace.
Těším se na viděnou na prohlídce!
Číslo zakázky: 205-NP08669
Město: Praha 5 - Hlubočepy
Ulice: Do Klukovic
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 553 m2
Plocha pozemku: 1709 m2
Zastavěná plocha: 290 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano (100 m2)
Telekomunikace: Internet
Topení: Jiné
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 115
Sklep: 52
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martin Březina

Březina Martin


 
Tel. na makléře:
+420 296 240 404

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.