Prodej domu, 320 m2, Praha 5 - Řeporyje

28 000 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 320 m2, Praha

Prodáváme rodinný dům v Praze-Řeporyjích, který dříve sloužil jako rodinný penzion. Dům má obytnou plochu 320 m2, 100 m2 terasu a pozemek o rozloze 604 m2. Na pozemku byl vytvořen prostor pro 8 parkovacích míst.

Dům se nyní předělává – získal stavební povolení. Nový majitel tak může na plánovaný projekt navázat, cílem je přístavbou zbudovat dvě samostatné bytové jednotky.

Hlavní vchod do domu pro stávající byt zůstane stejný, v zahradní přízemní části domu vznikne stavebními úpravami nová bytová jednotka se samostatným vchodem ze zahrady. Parkování pro 4 automobily bude zajištěno na pozemku. Hospodářská budova, která se nachází na hranici pozemku, bude dle projektové dokumentace odstraněna.

Dům je vhodný jako investiční příležitost – po dokončení stavby bude možné oba byty pronajímat, rádi vám pomůžeme vypočítat návratnost. Stejně tak ale může sloužit k dvougeneračnímu bydlení, nebo pro skloubení domova a podnikání.

Městská část Praha-Řeporyje leží na samém konci Prokopského údolí a patří mezi oblíbené pražské čtvrti, především díky rodinné atmosféře, malebnému okolí i vysoké bezpečnosti. Poskytuje výborné podmínky pro bydlení, o čemž svědčí i neustálý rozvoj a pokračující výstavba.

V Řeporyjích najdete kvalitní občanskou vybavenost – obchody, služby, mateřské školky, základní a střední školy, sportoviště, restaurace, polikliniku, poštu i knihovnu.

Blízkost přírodních rezervací (biopark Řepora, Prokopské a Dalejské údolí) vám zajistí mnoho možností pro aktivní odpočinek v přírodě. V místě jsou skvělé podmínky jak pro turistické, tak cyklistické výlety a aktivní trávení volného čas.

Řeporyje mají zajištěnou skvělou dostupnost do centra Prahy. Metro Stodůlky leží cca 30 minut chůze od náměstí, pravidelné rychlé spojení sem zajišťují také autobusy MHD. V centru metropole nebo na letišti Václava Havla budete autem zhruba za 15 minut. Pravidelné vlakové spojení Praha-Řeporyje na Smíchovské nádraží zabere pouhých 12 minut.
Číslo zakázky: 020-NP08112
Město: Praha 5 - Řeporyje
Ulice: Smíchovská
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 320 m2
Plocha pozemku: 604 m2
Zastavěná plocha: 289 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.