Prodej domu, 135 m2, Praha 9 - Hostavice

11 500 000 czk / za nemovitost
Cena včetně provize a právních služeb.

Prodej rodinného domu, 135 m2, Praha

Dovoluji si Vám výhradně nabídnout k prodeji částečně zrekonstruovaný dvougenerační dům v ulici Pilská v Praze - Hostavice. Dům nabízí dva samostatné byty v jednom, které Vám umožní žít současně s rodinou, případně pronajímat jeden z bytů a získat další příjem.
V přízemí domu (67 m2) najdete předsíň s technickým zázemím domu, kuchyň, koupelnu s rohovou vanou a toaletou, prostorný obývací pokoj s výhledem do zahrady a ložnici s oknem na jih. Druhé podlaží se samostatným vchodem (40 m2) má vlastní koupelnu s toaletou, kuchyňskou linkou, obývací pokoj a ložnici. Celý dům je v dobrém stavu a připravený k okamžitému použití.
Na pozemku je k dispozici další budova, která může sloužit jako dílna. Dalším skladovacím prostorem je dřevostavba hned vedle.
Prodávaný pozemek má 307 m2, zbylých 107 m2 je v pronájmu od města za 3 914 Kč/rok. Město souhlasí s prodejem pozemku novému majiteli, nebo prodloužením pachtovní smlouvy. Přípojky (plyn, kanalizace a internetové připojení) jsou vedeny až k hranici pozemku.
Hostavice je oblíbenou částí města s výhodami velkoměsta a klidným prostředím vesnice. V okolí je spousta příležitostí pro rekreaci a zábavu, jako jsou cyklistické trasy, turistické cesty, rybníky, kavárny, restaurace a další. Dopravní dostupnost je výborná, s autobusem, vlakem a metrem v blízkosti, stejně jako s nájezdem na dálnice.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat, nemovitostí Vás velmi rád provedu a sdělím bližší informace. Pokud bude mít o nemovitost zájem více zájemců, tak se bude prodávat formou aukce.
Číslo zakázky: 059-NP06471
Město: Praha 9 - Hostavice
Ulice: Pilská
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 135 m2
Plocha pozemku: 416 m2
Zastavěná plocha: 70 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - elektrické, Ústřední - elektrické
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Luboš Holub

Holub Luboš


 
Tel. na makléře:
+420 606 402 668

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.