Prodej domu v osobním vlastnictví, 112 m2, Přestanov

3 843 952 CZK / za nemovitost
Cena hrubé stavby, včetně právního servisu a odměny RK.
Prodej domu v osobním vlastnictví, 112 m2, Přestanov G

Prodej novostavby rodinného domu 4+KK s možností klientských změn, 112 m², pozemek 805 m² Přestanov.

Hledáte vlastní bydlení v novém zděném, nízkoenergetickém domě? Rádi by jste ovlivnili finální povrchy interiéru svého domu, případně pozměnili některou z příček dispozice? Pak právě pro Vás máme tuto exkluzivní nabídku bungalovu s dispozici 4+kk a užitnou plochou 112 m2. Celková plocha pozemku činí 853 m2 (140 m2 zastavěná plocha + 665 m2 zahrada + 48 m2 předzahrádka).

Neotálejte s výběrem svého nového bydlení a využijte stávající možnosti vlastní volby interiéru - klientské změny jsou stále možné!

Nový dům je umístěn v žádané lokalitě obce Přestanov s již zabydlenými domy, které přímo navazují na původní zástavbu obce. Lokalita je dobře dopravně dostupná, což činí tuto nabídku mimořádně atraktivní.

Cena uvedená v inzerci je platná pro dům ve fázi zvenku dokončené stavby! V rámci nabídkové ceny bude dále realizováno kompletní zastřešení domu (valbová střecha s krytinou z betonové tašky bramac), plastová okna s fólií, napojení domu na vodu a kanalizaci (rozvody pro kuchyň, koupelnu a WC).

Dokončení interiéru je v režii nového vlastníka, investor je však po domluvě schopen zajistit finančně zajímavou variantu NA KLÍČ (způsobu vytápění - čerpadlo či elektrokotel, rozvody elektroinstalace v domě + umístění zásuvek, výběr finálních povrchů, interiérových dveří, sanity, kuchyně, aj.)!

Obec Přestanov leží v Ústeckém kraji, okres Ústí nad Labem, nedaleko nájezdu na dálnici, která spojuje Německo a Prahu. Je zde obecní úřad, dětské hřiště, zastávky autobusu. Lázeňské město Teplice je vzdálené 8 km, Ústí nad Labem 10 km. Veškerá občanská vybavenost je v obci Chabařovice, která je vzdálena 2 km.

Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléřku nabídky, která Vám tuto nemovitost ráda blíže představí.
Číslo zakázky: 253-N00908
Město: Přestanov
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 112 m2
Plocha pozemku: 805 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Ve výstavbě (hrubá stavba)
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový rozvod
Odpad: Kanalizace

Tuto nemovitost Vám rád(a) představí

Ladislava Bárdošová

Ladislava Bárdošová
RE/MAX Ambassador
Cíglerova/metro Rajská zahrada
198 00Praha 9 - Černý Most
Tel. na makléře:
+420 603 295 748

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?