Prodej domu, 205 m2, Přídolí

4 890 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 205 m2, Přídolí

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům v obci Spolí, v okrese Český Krumlov. Dům se hodí pro celoroční bydlení i k víkendovému relaxu. Poloha pod šumavskými kopci v těsné blízkosti přírody, ale přitom jen 5 km od Českého Krumlova je ideální. Genius loci tohoto místa způsobí, že se sem budete v každém ročním období rádi vracet.
Dům má 3 podlaží, střecha je sedlová. Ze suterénu je přímý vstup na zahradu, tato část domu je především technická a provozní, je zde garáž, kotelna, koupelna, toaleta, sklad a další prostory, na dům zde navazuje velká prosklená pergola. Další podlaží je jižním směrem do zahrady zvýšené a poskytuje tak krásný pohled na tuto pečlivě udržovanou zahradu, se zahradou je přímo spojené schodištěm. Společně s podkrovím je toto podlaží obytné, nachází se zde tedy kuchyň, pokoje, ložnice, koupelna a toaleta.
Voda je čerpána z vlastní studny. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva, využít lze také krb. Voda je ohřívána kombinovaným bojlerem. Dům je prodáván s velkým množstvím vybavení, jako například dílenské a zahradnické náčiní či provozní spotřebiče.
K domu patří krásná, velmi vkusně udržovaná zahrada s okrasnou i užitkovou částí. Její součástí je zahradní krb, udírna a 2 bazény – plastový a betonový. Na pozemku se nachází ještě prostorná stavba s další garáží, s dílnou a skladem zahradní techniky.
Dům se nachází 30 km od Českých Budějovic a zhruba 2 hodiny jízdy z Prahy. Vesnice Spolí je velmi klidné místo v blízkosti obce Přídolí (nepleťte si prosím s Novým Spolím, kde je rušný vodácký kemp). Rádi Vám ukážeme, co všechno tento dům a toto místo nabízí osobně na prohlídce nemovitosti. Případné financování prostřednictvím hypotečního úvěru zajistíme. Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte prosím makléře.
Číslo zakázky: 085-NP08994
Město: Přídolí
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 205 m2
Plocha pozemku: 1334 m2
Zastavěná plocha: 205 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano (30 m2)
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Lokální - tuhá paliva, Ústřední - tuhá paliva
Doprava: Silnice
Voda: Zdroj pro celý objekt
Odpad: Septik
Balkón: Ano (6 m2)
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Škrna

Škrna Pavel


 
Tel. na makléře:
+420 776 703 194

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.