Prodej domu, 117 m2, Přísnotice

4 795 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 117 m2, Přísnotice

Hledáte svůj nový domov? Toužíte po životě a odpočinku v klidné obci a přitom v dosahu města. Máte rodinu a potřebujete dostatek místa jak v domě tak venku? A nebo máte myšlenky na zajímavou investici?
Pak je tento dům právě pro Vás.

Dispozice domu 3+1 je tvořena kuchyní a dvěma pokoji v levé části domu a dalším pokojem vestavěným v původním průjezdu. Koupelna s toaletou a spíž/sklad jsou přístupné z chodby, odkud se dostaneme i na velkou prosklenou verandu se spíží. Z verandy projdeme na krásný uzavřený dvůr s dostatkem prostoru, světla i soukromí.
Topení v domě je plynové v kombinaci s radiátory, ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Dům je určen k rekonstrukci.

Na obytnou část navazuje tedy uzavřený dvůr s hospodářským stavením , kde najdeme sklep, dílnu, technickou místnost, sklad, udírnu, venkovní toaletu a to vše ve velmi hezkém udržovaném stavu. Dále ze dvora se dostaneme vraty na rozlehlou zahradu.
Pozemky o celkové výměře 3.639 m2 jsou členěny takto: zastavěná plocha 387 m2, orná půda 3.210 m2, ostatní plocha 42 m2. Využít potenciál lze různě, ať k farmaření nebo chovu zvířat, každý to máme jinak, ale zde je opravdu prostor na cokoliv.

Z hlediska potenciálu k podnikání je dům možné využít k vybudování další bytové jednotky.
Inženýrské sítě: do domu je přiveden plyn, elektřina 230/400V, kanalizace.
Voda je v současnosti z vlastní studny. Každopádně před vchodem do domu je šachta s přívodem pro realizaci vodovodní přípojky.
Detaily najdete ve fotodokumentaci a nepřehlédněte 3D prohlídku v odkazu.

Obec Přísnotice leží jižním směrem od města Židlochovice a severovýchodním směrem od města Pohořelice. V obci se nachází mateřská škola, malotřídní základní škola, farní kostel, knihovna, restaurace, dětské hřiště, kulturní dům, Sokol, tenisové hřiště. Další občanskou vybavenost je možné využit ve vedlejších Žabčicích (ZŠ, koupaliště, obchod, hotel). Na kraji obce se nachází rybník Lhéta a Přísnotický les, na který navazuje Nosislavský les. Okolí tak vybízí přímo k procházkám nebo projížďkám na kole.

Co říkáte, zaujala Vás tato nabídka? Volejte, pište, bližší informace ke stavu domu Vám poskytnu rád při osobní prohlídce a nebo telefonicky. Spolupráce je vítána.
Číslo zakázky: 077-NP05834
Město: Přísnotice
Ulice: Žabčická
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 117 m2
Plocha pozemku: 3639 m2
Zastavěná plocha: 145 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ano
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - plynové
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Studna
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 20
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dušan Rouzek

Rouzek Dušan


 
Tel. na makléře:
+420 602 501 559

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.