Prodej domu, 140 m2, Ráječko

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 140 m2, Ráječko

Nabízím prostorný rodinný dům s garáží a rovinatou zahradou v Ráječku (ul. V Hájíčku). Nemovitost má 2 majitele se stejným dílem vlastnictví. Prodává se ideální polovina nemovitostí - vlastního domu a zahrady.

Stav domu / dispozice
Cihlový podsklepený dům má zastavěnou plochu 120 m2, celková plocha pozemku je 1.291 m2, uliční šíře 16 m. Jedná se o samostatně stojící dům, který byl postaven v r.1966. Proběhla zde rekonstrukce obytného podkroví (1987), šlo o výstavbu 2.NP se samostatnou bytovou jednotkou. Dům má původní dřevěná okna, střecha sedlová (pálená taška), podlahy jsou dřevěné (parkety), betonové a dlažba. V suterénu je garáž, kotelna, sklepy. Vedle vstupu do domu je dílna a sklad dřeva s garážovými vraty.

Dispozice jednotlivých podlaží:
- přízemí (80 m2) - kuchyň s jídelnou (17 m2), 2 pokoje (20 a 15 m2), chodba, spíž, koupelna s vanou, WC, terasa (28 m2)
- patro (62 m2) - 3 pokoje (25, 15, 10 m2), kuchyň (4 m2), koupelna s vanou, WC, terasa (20 m2)

Dům je obyvatelný, jsou ale doporučeny částečné modernizace - el.instalace, výměna oken.

Technologie / Inženýrské sítě
Vodovod, ústřední vytápění zajištěno plynovým kotlem v kombinaci s druhým kotlem na pevná paliva, ohřev vody zajištěn plynovým bojlerem. Elektroinstalace je provedena světelná a motorová (380 V). Rozvody vody jsou provedeny teplé i studené. Kanalizace je svedena do řadu.

Zelené a jiné plochy
Pozemek má tvar obdélníku o stranách zhruba 16 x 72 m. Kolem domu je předzahrádka a za domem je zahrada (celkem 1.155 m2, ovocné stromy, skleník, betonový bazén, venkovní krb, okrasný rybník), pozemek ohraničen oplocením. Na pozemku je také menší dřevěná hospodářská budova, slouží jako sklad zahradního nábytku a nářadí, dříve využíváno pro chov domácího zvířectva. Zahradu lze v souladu s územním plánem obce využít jako další stavební místo.

Lokalita
V obci jsou školy, dětská hřiště, obchody, restaurace, kostel. V okolí jsou cyklostezky a turist.trasy. V obci funguje fotbalový oddíl, sbor dobrovolných hasičů a další spolky. Velmi dobrá dopravní dostupnost do Blanska (3 km - autem, IDS - vlak/bus), Brna (20 km).

Financování:
Na nemovitosti neváznou žádné dluhy ani zástavy.

Přijeďte se podívat, rád Vám dům a jeho okolí osobně představím.
Číslo zakázky: 309-NP00189
Město: Ráječko
Ulice: V Hájíčku
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 136 m2
Zastavěná plocha: 107 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Karel Hynšt

Hynšt Karel


 
Tel. na makléře:
+420 604 533 466

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.