Prodej domu, 270 m2, Řevničov

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 270 m2, Řevničov

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům k celkové rekonstrukci se zahradou 1851 m2 v malebné obci Řevničov, 25 minut od Prahy ve Středočeském kraji, nedaleko vrchu Louštín, kde s při jasném počasí otvírá výhled do okolní krajinu a kde stávalo pravěké hradiště,

Dům nabízí jedinečnou možnost vlastní úpravy a proměny do vysněného domova.Poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení a dostatek soukromí a prostoru pro relaxaci ve vaší vlastní zahradě. Dům je vybaven inženýrskými sítěmi.

Okolí obce Řevničov je obklopeno krásnou přírodou, která láká k procházkám a odpočinku. Obec Řevničov je bohatá na historii, její kořeny sahají až do roku 1325. Díky své poloze pouhých 25 minut od Prahy je tato lokalita ideální pro ty, kteří hledají spojení klidného venkova s blízkostí metropole.

Občanská vybavenost: obecní úřad a pošta, školství - ZŠ, MŠ, zdravotnictví - dětský a praktický lékař, na návsi lékárna, kultura a sport - kulturní akce pro děti, plesy a zábavy, TJ Sokol, spolky a sportovní kluby (Sbor dobrovolných hasičů, Myslivecké sdružení, „Baráčníci“, Radioamatéři, Sokol, SK Sparta, v centru vesnice fotbalové hřiště se zázemím a knihovna. Obchod, stravování, ubytování: dvě prodejny COOP (potraviny, samoobsluha), dále drogerie, řeznictví, prodejna ovoce a zeleniny, prodejna elektro a prodejna motorek, motorest Na ráně, hostinec Na rychtě, restaurace Bima, rychlé občerstvení. Rekreace - hodnotné přírodní prostředí pro dlouhodobou rekreaci (chalupaření) s chatovými osadami. V okolí vsi značené turistické trasy a cyklotrasy.

Dopravní dostupnost: železniční doprava - Praha-Rakovník s nádražím v prostoru Řevničovské pily. Veřejná doprava - autobusového spojení, v obci sedm obousměrných zastávek - v prostoru Řevničovské pily, u motorestu „Farma“, dvě u chatových osad , tři ve vsi Řevničov. Dálnice.

TIP makléře! Tato nemovitost nabízí skvělou příležitost pro ty, kteří touží po vlastním domě s možností rekonstrukce a úprav dle vlastních představ. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 218-NP05815
Město: Řevničov
Ulice: Karlovarská
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 270 m2
Plocha pozemku: 2205 m2
Zastavěná plocha: 225 m2
Plocha zahrady: 1851 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 10
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Simona Horr Moravcová

Moravcová Simona


 
Tel. na makléře:
+420 603 560 717

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.