Prodej domu, 200 m2, Rožmitál pod Třemšínem

5 995 000 czk / za nemovitost
včetně provize, právního servisu a vyřízení hypotéky

Prodej rodinného domu, 200 m2, Rožmitál pod Třemšínem

Prohlídky nemovitosti budou probíhat ve čtvrtek 28.9. od 12:00. Pro konkrétní čas prohlídky prosím kontaktujte makléře nabídky.

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům, který svoji polohou nabízí možnost úniku z města na klidné místo a využití jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci. Dům se nachází v malé vísce Strýčkovy ve Středočeském kraji, necelých 5 km východně od Rožmitálu pod Třemšínem a 10 km jihozápadně od Příbrami.

Nemovitost sestává z rodinného domu a zemědělského přístavku (kolna) stojící na parcele o celkové výměře 1.274 m2. Rodinný dům má užitnou plochu více jak 200 m2 a v současné době dispozici 3+1, kterou je možno rozšířit o část nevyužité půdy, kde jsou připraveny vývody elektřiny, topení a datový kabel. V přízemí vstupujeme přes chodbu do obývacího pokoje s krbovými kamny a na druhou stranu do kuchyně a za ní do spíže a na toaletu. V přízemní domu se nachází ještě koupelna se sprchovým koutem. V podkroví jsou dva obytné pokoje.

V roce 2020 byla provedena kompletní rekonstrukce přízemí domu (nové rozvody elektřiny a vody, podlahy, stropy, koupelna, kuchyňská linka), v podkroví domu byla vyměněna podlahová krytina. Dům má sklípek s přístupem z venku a garáž pro jedno auto. Nemovitost je možné obývat ihned – do této doby byla současnými majiteli využita k rekreaci.

Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem s možností dálkového ovládání přes aplikaci a také lokálně kamny, ohřev vody je zajištěn bojlerem. Nemovitost není napojena na obecní vodovod, užitková voda je vedena z nově vybudované studny (4 m hluboká) a voda na vaření je dovážena. Odpad je řešen jímkou (12 m3).

Rovinatý pozemek, na němž se nachází několik ovocných stromů, je tvořen třemi parcelami a vede až k sousednímu obecnímu rybníku, kam se dá vstoupit brankou v zadní části plotu. Na okraji rybníka byly vybudovány drenáže, které zajišťují, že pozemek není podmáčený.

Strýčkovy jsou v současné době osadou příslušející městu Rožmitál pod Třemšínem, kde se nachází i veškeré úřady a instituce. V obci se je dětské hřiště s místem pro míčové sporty a dále pak obnovený kulturní dům, kde poskytuje služby místní knihovna a je zde otevřeno pohostinství.

V obci se nachází autobusová zastávka na lince č. 567 z Rožmitálu pod Třemšínem (10 minut) do Příbrami (35 minut). V okolí obce se nachází pěší turistické trasy.

V případě dotazů nebo domluvení prohlídky kontaktuje makléře nabídky.
Číslo zakázky: 023-NP07049
Město: Rožmitál pod Třemšínem
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 1274 m2
Zastavěná plocha: 130 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavla Břicháčková

Břicháčková Pavla


 
Tel. na makléře:
+420 731 618 330

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.