Prodej domu, 105 m2, Smolnice

9 250 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 105 m2, Smolnice

Nabídka přízemního bungalovu o dispozici 4+kk s rozsáhlým pozemkem o rozloze 2.774 m², nacházející se v klidné části obce Smolnice u Loun.

V přízemí domu se nachází:
- zádveří se šatní skříní
- chodba rozdělující jednotlivé místnosti domu
- kuchyň s jídelní částí a obývacím pokojem, kde je vyvložkovaný komín Schiedel Uni Advanced pro krbová kamna (7,5-10,5 kw) s pravidelnou revizí.
- samostatné WC
- prostorná koupelna s vanou a místem na pračku, sušičku a bojler, který má v sobě patronu pro dohřev vody. Dále je zde otopný žebřík napojen na podlahové topení, které lze zapnout také samostatně na patronu.
- půdní prostory aktuálně použitelné jako úložný prostor

Dům byl postaven v roce 2015, na jehož výstavbu byl použit Ytong (tepelně izolační tvárnice Lamda Plus). Podlaha vylévaná Anhydritem s podlahovým topením. Okna a dveře od společnosti Vekra – Salamandr (7 komorová s trojsklem). Stropy jsou pevné, z betonových Spirolů a snížené, s izolací. Vytápění pomocí tepelného čerpadla Revel Voda-Vzduch (8 kw), které ohřívá bojler a podlahové topení. Každá místnost disponuje samostatným termostatem.

Dům napojen na obecní vodovod, odpady svedeny do domovní čističky odpadních vod se vsakem na pozemku. Valbová střecha s betonovou krytinou. Dům disponuje zabezpečovacím systémem od M & M alarm s.r.o. - Home s kamerovým systémem.

K domu patří samostatně stojící garáž s dílnou + přístřešek o celkové zastavěné ploše 154 m² s plastovými okny Salamandr, plastovými dveřmi a dvěma rolovacími vraty. Do garáže přivedena elektřina jak pro rozvod garáže, tak pro budoucí pojezd venkovní pojezdové brány + příprava na kamerový systém. Do garáže se zastřešením se vejde 6 aut + možnost parkovat před domem na vlastním pozemku.
Pro letní měsíce či otužilce, najdeme na pozemku zapuštěný bazén s kovovou konstrukcí.

Ohledně obč. vybavenosti se v obci nachází jednota COOP, pošta, místní hostinec, multifunkční hřiště pro děti. Školka a základní škola v Panenském Týnci (7 km) a Chlumčanech u Loun (7 km) zajištěn pravidelným autobusovým spojem.

V obci se každoročně konají akce pro děti (vítání občánků, maškarní, čarodejnický rej, dětský den, Smolnická šlápota, Halloween, Mikulášská, Vánoční trhy s hudbou ….).
Pro odpočinek a relax slouží zdejší les Džbán a to zejména k houbaření. Pro svou rozmanitost a krásnou přírodu v okolí čím dál častěji využívána turistika, cykloturistika či možnost rodinných výletů.

Samotný dům svým stavem, rozlohou pozemku a lokalitou ideální pro klidné rodinné bydlení.
Pro domluvení termínu prohlídky, jsem Vám k dispozici.
Číslo zakázky: 032-NP08630
Město: Smolnice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 105 m2
Plocha pozemku: 118 m2
Zastavěná plocha: 118 m2
Plocha zahrady: 2656 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: podlahové
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Odpad: Kanalizace, Čistička odpadních vod pro celý objekt
Plyn: Individuální
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

František Žikeš

Žikeš František


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 602

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.