Prodej domu, 195 m2, Starý Kolín

9 390 000 czk / za nemovitost
Cena včetně provize a právního servisu.

Prodej rodinného domu, 195 m2, Starý Kolín

Nabízíme na prodej atraktivní nemovitost v klidné části Starého Kolína, kterou tvoří rodinný dům se zahradou a v zadní části je pozemek uzavřen prostornou stodolou. Celková plocha pozemku činí 655 m2, z toho 152 m2 zastavěná plocha domu, 140 m2 stodola a 363 m2 zahrada. Rodinný dům nabízí 2 bytové jednotky - dvoupodlažní 4+kk o výměře152 m2 a dále přízemní bytovou jednotku 2+kk o výměře 43 m2, obojí se samostatným vstupem.
V rodinném domě probíhají aktuálně dokončovací práce na kompletní rekonstrukci původní nemovitosti, ze které zůstala jen část obvodových stěn. V rámci projektu Nová zelená úsporám došlo ke kompletní hydroizolaci, kompletnímu zateplení podlahy, fasády i střechy, výměny oken za okna s trojskly, postavení nového komínu, výměny celého krovu a krytiny...v podstatě se jedná o nový dům s vysokým standardem bydlení. Hlavní bytová jednotka 4+kk je v přízemí dispozičně členěna na vstupní halu, chodbu, koupelnu, velký pokoj a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Atraktivnost domu je kromě jiného dána architektonickým řešením této centrální části domu. Otevírá se tu obytný velkoprostor, jenž vznikl vybouráním původního stropu a byl působivě otevřen do podkrovního prostoru. Je bohatě prosvětlen jak sdruženými střešními okny, tak i dvěma dvojitými francouskými okny se vstupem na terasu v zahradě. V obývacím pokoji je připraven nový komín na připojení krbových kamen pro skvělou atmosféru z plápolajícího ohně v zimních měsících. Obytná část podkroví je přístupná otevřeným schodištěm a galerií nad centrálním velkoprostorem a tvořena dvěma velkými pokoji s přiznanými krokvemi.
Menší, ze zahrady samostatně přístupná bytová jednotka 2+kk je dispozičně členěná na chodbu, koupenu s WC a sprchovým koutem, ložnici a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Tento malý byt je ideální pro dorůstající dítě nebo prarodiče.
Nemovitost je primárně vytápěná tepelným čerpadlem, v přízemí mají všechny místnosti podlahové topení, v podkroví deskové radiátory. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci, na zahradě je i kopaná studna s užitkovou vodou.
Velkou předností nemovitosti je i prostorná stodola, která uzavírá nádvoří se zahradou. Stodola je po stavební stránce v dobrém stavu, opravena byla i krytina - do stodoly nezatéká.
Aktuálně probíhají dokončovací v interiéru i exteriéru práce, v jejichž průběhu budeme aktualizovat fotodokumentaci. Předpoklad dokončení nemovitosti a její připravenost k předání jsou 2 měsíce. Více informací poskytne makléř nabídky.
Obec Starý Kolín s cca 1 800 obyvateli poskytuje svým obyvatelům plnou občanskou vybavenost. Lokalita je ideálně situovaná mezi dvěma okresními městy, do Kolína i Kutné Hory je to 7 km. Výbornou dopravní obslužnost zajišťuje i přímým železničním spojení do Kolína, Prahy či Pardubic.
Neváhejte a sjednejte si prohlídku s makléřem. Tato nemovitost vás příjemně překvapí.
Číslo zakázky: 059-NP07076
Město: Starý Kolín
Ulice: Na obci
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 195 m2
Plocha pozemku: 655 m2
Zastavěná plocha: 292 m2
Plocha zahrady: 363 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: V bloku
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Topení: podlahové
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslav Slavotínek

Slavotínek Jaroslav


 
Tel. na makléře:
+420 603 392 335

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.