Prodej domu, 822 m2, Stochov

21 200 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 822 m2, Stochov

Nabízíme k prodeji soubor nemovitostí a pozemků v Lokalitě Stochov - Čelechovice. Celková rozloha pozemku činí 9.510 m2. Na pozemku se nachází celkem 5 budov, které jsou využívány částečně k bydlení, jako garáže, sklady a kanceláře autoškoly. Nemovitost je vhodná pro širokou škálu podnikatelských činností, sídlo firmy, chov zvířat, zahradnictví, penzion, či bydlení většího počtu osob. Celý pozemek je oplocen, vjezd do areálu je branou s DO.

1. budova slouží k bydlení o dispozici 2+1, je v původním stavu s původní střechou a vytápěním na pevná paliva. 2. budova sloužila k bydlení o dispozici 3+1, vytápění elektrokotlem, v současné době je nevyužívána. 3. budova slouží jako 3 garáže, sklad pneumatik, drobný servis aut. 4. a 5. budova, původní stodoly byly rekonstruovány a slouží v přízemí jako velká garáž, sklad a kanceláře. V prvním patře byl vybudován atypický byt 3+kk s užitnou plochou 235 m2, vytápění je zajištěno pomocí elektrokotle.

Nemovitost je napojena na obecní vodovodní řad, disponuje také vlastní studnou s pitnou vodou. Odkanalizování je zajištěno pomocí dvou jímek, obecní kanalizace končí na hranici pozemku.

Čelechovice jsou součástí města Stochov, malého města ve Středočeském kraji s bohatou historií a veškerou občanskou vybaveností. Je zde školka, základní i střední škola, pošta, řada obchodů včetně Tesco, restaurace, nově zrekonstruované náměstí s fontánou, kino, dvě tělocvičny, knihovna, kulturní dům, sportovní hala, bowling, squash, posilovna, sauna s vířivkou, tenisové kurty. Ve městě zastavují autobusové linky jedoucí do těchto cílů: Kladno, Nové Strašecí, Praha, Rakovník, zámecký park Lány je vzdálen 6 km, nájezd na dálnici D6 pouhé 4 km, Kladno 14 km, Rakovník 24 km, okraj Prahy 30 km.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací prosím kontaktujte uvedeného makléře.
Číslo zakázky: 023-NP07072
Město: Stochov
Ulice: Okružní
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 822 m2
Plocha pozemku: 9510 m2
Zastavěná plocha: 1505 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - tuhá paliva, Lokální - elektrické
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Septik, Jímka
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Marek Kotík

Kotík Marek


 
Tel. na makléře:
+420 722 222 228

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.