Prodej domu, 108 m2, Stolany

7 950 000 czk / za nemovitost
včetně provize RK

Prodej rodinného domu, 108 m2, Stolany

Využijte jedinečné příležitosti si koupit vlastní pozemek o rozloze 635 m2 a stavby rodinného domu s dispozicí 4+1 a následně realizace interiéru podle svých snů.

Rodinný dům je přízemní, nepodsklepený s valbovou střechou se sklonem 22 stupňů a je bez obytného podkroví. Základy domu jsou betonové, nosné svislé zdivo je z pórobetonu (Ytong), krovy jsou dřevěné, krytina střechy je skládaná tašková. Okna jsou plastová s izolačním trojsklem.

Podlahové vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kondenzačním kotlem. Vnitřní vybavení bytu (obklady, dlažby, podlahy, zařizovací předměty, obložky a dveře a kuchyňská linka) si může kupující zajistit sám nebo lze realizovat na přání kupujícího dle individuální kalkulace jednotlivých dodavatelů.

Dům je napojen na vodovod, splaškovou kanalizaci, elektřinu a plyn. Dešťová voda je svedena do vsaku na pozemku. Přístup k domu je zajištěn přes obecní komunikaci a parkování vozidel je navrženo na zpevněné ploše na pozemku.

Dům je ve fázi dokončené hrubé stavby včetně oken, vstupních dveří, střešní konstrukce a střešní krytiny. V brzké době započnou práce na rozvodech elektriky, vody a odpadu uvnitř domu. Předpokládaný termín kolaudace domu je podzim 2024.

V ceně domu a pozemku je dokončený dům včetně zpevněných ploch dle projektové dokumentace a plotu na třech stranách pozemku mimo přední strany, která již bude na novém majiteli. Vnitřní vybavení bytu (obklady, dlažby, podlahy, zařizovací předměty, obložky a dveře) není zahrnuto v inzerované ceně.

Obec Stolany je vzdálená pouhé 4 km od Chrudimi. V obci je mateřská i základní škola, fotbalové hřiště a dětské hřiště.

V případě zájmu Vám pomůžeme se získáním výhodného financování. Pro více informací nebo domluvení si prohlídky domu mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 020-NP08081
Město: Stolany
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 108 m2
Plocha pozemku: 635 m2
Zastavěná plocha: 138 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Ve výstavbě (hrubá stavba)
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Topení: Ústřední - plynové, podlahové
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Melichar

Melichar Pavel


 
Tel. na makléře:
+420 605 465 384

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.