Prodej domu, 100 m2, Strážkovice

3 690 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 100 m2, Strážkovice

Nabízíme do prodeje patrový rodinný dům s garáží a menší zahrádkou v obci Strážkovice.
Tento dům je v původním zachovalém stavu s možností realizace vlastních nápadů při rekonstrukci, nicméně i v současném stavu je plně obyvatelný s plastovými okny. K domu náleží zděná garáž s dílnou a dřevníkem, předzahrádka, na pozemku je studna s napojením do domu, obecní vodovodní řád je také připojen, nicméně v tuto chvíli není využívaný. Dům je částečně podsklepený.

Dispozice domu: vstupní verandou se dostaneme do předsíně, ze které vede schodiště do patra. V přízemí domu je prostorná světlá kuchyně s okny do předzahrádky. Ke kuchyňské lince patří el. sporák, ale také zánovní kachlová kamna. Koupelna je po rekonstrukci (před cca 13 lety). Vybavení koupelny: vana, umyvadlo, bojler, elektrický žebřík, vše pořízeno při rekonstrukci. Součástí prodeje je i zánovní pračka. WC je samostatné. Kotelna je navazující na koupelnu a nachází se v ní kombinovaný kotel na tuhá paliva (uhlí i dříví) a elektrický kotel pořízený před cca 5ti lety.
V horním patře jsou umístěny 3 pokoje. Obývací pokoj je největší (cca 23 m2), první ložnice je průchozí (cca 10 m2) a navazující druhá ložnice (cca 16 m2). Horní patro je z části zděné a z části dřevostavba.
V zadní části pozemku se nachází garáž s dílnou a dalšími vedlejšími prostory. Garáž je velice prostorná a dílna s dřevníkem či skladem poskytují dostatek úložných prostor.
Půdorysy a vizualizace jsou orientační.
Obec Strážkovice se nachází na spojnici mezi Českými Budějovicemi (11 km) a Trhovými Svinami (8 km). Jedná se o velice dobrou lokalitu pro svoji dostupnost do okresního města, krásnou okolní přírodou v podhůří Novohradských hor.
V obci je mateřská školka, kulturní dům, volnočasové spolky a vyžití. Veškerá občanská vybavenost v nedalekých Trhových Svinech či v Českých Budějovicích.

Pro vícero informací kontaktujte makléře naídky. Doporučujeme tuto nemovitost k prohlídce především pro její dobré možnosti úprav podle svých priorit a představ.
Prohlídky domu budou realizovány od 28.8. 2023.
Číslo zakázky: 020-NP07980
Město: Strážkovice
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 265 m2
Zastavěná plocha: 185 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano
Voda: Rozvod studené a teplé vody, Studna
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Školka
Balkón: Ano
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Miroslav Hodina

Hodina Miroslav


 
Tel. na makléře:
+420 608 174 488

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.