Prodej domu, 185 m2, Tursko

14 900 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 185 m2, Tursko

Tento příjemný bungalov má velmi nízké provozní náklady. Je navržen tak, aby svému majiteli dopřál komfortní bydlení s využitím nemodernějších technologií, které vám usnadní a zpříjemní každodenní život.
Dům stojí na rovinatém pozemku 1020 m2 s výhledem do otevřené krajiny. Dispozice 5+kk + 2 šatny + prostorná dvojgaráž + terasa, dispozičně oddělená denní a noční část domu. Celková vnitřní plocha je 185 m2.

Dům si majitelé stavěli pro vlastní bydlení s dodržením vysoké kvality stavby i použitých materiálů. Při stavbě byly dodrženy technologické postupy, byl kladen důraz na detail a kvalitu provedení. Zdivo je Ytong Lambda 450 s vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi, okna trojskla, nadstandardní 40 cm zateplení střechy, parotěsné folie, kvalitní odvětrání radonu nad střechu spolu s dvojitou protiradonovou hydro izolací. Stavěno v letech 2020-22, kolaudace 04/2022. Dům je připraven k okamžitému bydlení.
Vytápění je řešeno úsporným tepelným čerpadlem, které v létě umí klimatizovat. Vodu ohřívají také solární termické panely, tedy v období jaro podzim měli současní majitelé ohřev teplé vody téměř zdarma. PENB z roku 2023 – třída B.

Dům nabízí mnoho vychytávek pro komfortní užívání. Centrální vysavač; rohový krb má zadní přikládání z technické místnosti a díky obestavění akumulačními deskami nedojde k okamžitému přehřátí obýváku. Je zde cirkulace teplé vody, u níž lze nastavit časová pásma; také příprava na ohřev bazénu i na nabíjení elektromobilu. Ventilátor na WC a digestoř jsou velmi tiché, motory jsou umístěny na půdě; najdete tu kvalitní spotřebiče a vychytávky nejen v kuchyni.

Dům má skvělé technické možnosti:
- zabezpečovací systém je rozdělen na okruhy, lze jej ovládat i na dálku mimo domov
- centrální i automatické ovládání žaluzií
- centrální ovládání světel při odchodu z domu i na dálku
- při odchodu možnost zapnout robotický vysavač v domě
- mnoho dalších možností
- technická připravenost pro další vylepšení

Dům i jeho dispozice jsou prakticky řešeny, majitel nezapomněl na dostatek úložných prostor. V domě je nad rámec uvedených metrů i speciální prostor na půdě, který může sloužit jako tajná pracovna, herna či odpočinkový prostor pro majitele a jeho kamarády.Pozemek má skvělou orientaci. Vjezd ze severu, zahrada směr JJZ s volným výhledem. Zastřešená terasa v závětří. Na pozemku je vrtaná studna. Zahrada je připravena pro dokončení oplocení a výsadbu dle vašich snů.
Dům je v lokalitě se skvělou dostupností do Prahy, která v budoucnu bude ještě vylepšena. Vzdálenost od Hranice Prahy jen 9 km. Je zde PID. Cca 10 km od dálnice. V obci Tursko je škola, školka, obchod, pošta, dům je v klidné části obce.

V případě více zájemců majitel upřednostní výhodnější nabídku.
S financováním vám rádi pomůžeme. Je zde i možnost převzít současnou hypotéku ve výši cca 4 mil. Kč za 2,09% s fixem do 11/2026. Další hypotéka od stejné banky při splnění aktuálních podmínek je možná.
Tento skvělý bungalov nesmíte minout. Neváhejte si domluvit prohlídku.
Číslo zakázky: 020-NP07884
Město: Tursko
Ulice: Na Výsluní
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 185 m2
Plocha pozemku: 1020 m2
Zastavěná plocha: 254 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ano
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - elektrické
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Irena Žáčková

Žáčková Irena


 
Tel. na makléře:
+420 777 217 232

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.