Prodej domu, 116 m2, Ústí nad Labem

7 350 000 czk / za nemovitost
Včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře.

Prodej rodinného domu, 116 m2, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji rodinný dům 5+kk v obci Ústí nad Labem, část obce Sebuzín, který je samostatně stojící a je posledním v zástavbě.

Ideální umístění tohoto domu spočívá v návaznosti na zelené plochy a nemáte tak další sousedy, kteří by rušili Vaše soukromí a dechberoucí výhled do Labského údolí.

Dům se nachází na samostatné parcele o rozloze 1218m² a nabízí dostatek prostoru pro rodinné vyžití a odpočinku od denního shonu.

Dům je cihlový, kvalitně vystavěn a ve velmi dobrém stavu, což zaručuje dlouhodobou životnost. Kolaudace tohoto domu proběhla v roce 2016.

Má jedno podlaží o užitné ploše 116m², nabízí 5 pokojů a kuchyňský kout se spižírnou, které poskytují dostatek prostoru pro celou rodinu. V obývacím pokoji je umístěna krbová vložka, která je příjemným estetickým doplňkem a podtrhuje tím umístění domu, obklopeného zelení s nádherným výhledem.

Poloha domu je orientována na jih, což znamená, že můžete využívat sluneční paprsky po celý den. Pozemek je po celém obvodu oplocen a vjezd na pozemek zajišťuje pojezdová brána.
Vytápění domu je zajištěno teplovodním podlahovým topením, které je ohříváno elektrokotlem. Přípojka na tepelné čerpadlo je připravena včetně vývodů z domu a nový majitel se může rozhodnout, zda tuto možnost vytápění využije.

Odpad je zpracován pomocí ČOV pro celý objekt a přívod vody je zajištěn dálkovým vodovodem (vodovodní řad). Elektřina je dostupná ve standardním napětí 230 V a také ve vyšším napětí 380 V.

Tato nemovitost je ideálním místem pro rodiny s dětmi, které hledají bezpečné a rodinné prostředí v blízkosti zeleně, vesnického prostředí a přitom v dostupnosti měst Ústí nad Labem a královských Litoměřic.

Na pozemku se dále nachází stavba s vlastním sociálním zařízením a elektroměrem, která je současně využívána jako truhlářská dílna a lze ji využít jako nadstandardně prostornou garáž a skladovací prostory.

Pro zájemce máme zpracovány kompletní technické dokumenty, projekt a veškeré podklady, které jsou k této nabídce dostupné.
Číslo zakázky: 024-NP06074
Město: Ústí nad Labem
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 116 m2
Plocha pozemku: 1218 m2
Zastavěná plocha: 143 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: F
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: podlahové
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Richter

Richter Jan


 
Tel. na makléře:
+420 737 822 227

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.